Marcin Sypniewski: Musimy skończyć z terrorem politycznej poprawności
Konfederacja odpowiada na planowany w sobotę Marsz Równości w Bydgoszczy i organizuje manifestację przywiązania do tradycyjnych wartości jakimi są: rodzina, patriotyzm i wiara chrześcijańska.
Marcin Sypniewski - kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Komitetu Wyborczego Wyborców KONFEDERACJA Korwin, Braun, Liroy, Narodowcy - zaprasza na marsz wszystkich mieszkańców Bydgoszczy, niezależnie od poglądów politycznych. Jednoznacznie przeciwstawia się żądaniom ruchu LGBT.
- Uważam, że należy skończyć z tym, żeby krzykliwa mniejszość mogła narzucać swoje żądania normalnym ludziom, którzy sobie tego nie życzą. Musimy skończyć z terrorem politycznej poprawności. Marsz ma między innymi pokazać, że są ludzie, którzy nie godzą się na to, żeby ideologia LGBT, ideologia radykalnej lewicy, tak opanowała życie publiczne, jak to ma miejsce w tej chwili. Te żądania się coraz bardziej radykalizują i w związku z tym mam nadzieję, że inicjatywa Marszu Normalności spotka się z zainteresowaniem w Bydgoszczy - mówił Marcin Sypniewski.
Sobotni Marsz Normalności wyruszy z amfiteatru przy ulicy Mostowej/Spichlernej i przejdzie ulicami Grodzką, Podwalem, Pod Blankami do pomnika Kazimierza Wielkiego.
Zobacz także
Euforia w sztabach PiS w regionie. "Przekonaliśmy Polaków, że warto nam zaufać ponownie"
2019-10-13, 21:15Według pierwszych sondaży PiS wygrało zdobywając 43,6 proc. głosów. W bydgoskim sztabie PiS ogromna radość. - Wygraliśmy! Wygraliśmy! - skandują uczestnicy. Czytaj dalej »
Sondaż: Prawo i Sprawiedliwość wygrywa wybory i zdobywa większość w Sejmie
2019-10-13, 21:10PiS z poparciem 43,6 proc. zwyciężył w niedzielnych wyborach parlamentarnych, co oznacza możliwość samodzielnych rządów - wynika z sondażu Ipsos dla TVP, TVN i Polsat. Kolejne miejsca zajęły KO - 27,4 proc.; SLD - 11,9 proc.; PSL… Czytaj dalej »
PKW: frekwencja w wyborach parlamentarnych na godz. 17 wyniosła 45,94 proc. [wideo]
2019-10-13, 18:53Frekwencja w niedzielnych wyborach do Sejmu i Senatu na godz. 17 wyniosła 45,94 proc. - poinformowała Państwowa Komisja Wyborcza. Lokale wyborcze są otwarte od godz. 7 do 21. Czytaj dalej »
Głosowanie w szpitalach. Urna zostaje dostarczona do sali chorych
2019-10-13, 15:11Pacjenci w szpitalach mogą wziąć udział w wyborach parlamentarnych. Umożliwia im to Kodeks Wyborczy. Czytaj dalej »
PKW: frekwencja w wyborach parlamentarnych na godz. 12 wyniosła 18,14 proc. [wideo]
2019-10-13, 14:04Cztery lata temu w wyborach do Parlamentu frekwencja na godz. 12 wyniosła 16,47 proc. Czytaj dalej »
PKW: głosowanie rozpoczęło się bez przeszkód; 64 incydenty z naruszeniem ciszy wyborczej [wideo]
2019-10-13, 13:29Głosowanie w wyborach parlamentarnych rozpoczęło się o godz. 7 bez przeszkód; Państwowa Komisja Wyborcza odnotowała do godz. 6 rano w niedzielę 64 incydenty w związku z naruszeniem ciszy wyborczej - poinformował w niedzielę na konferencji… Czytaj dalej »
Trwa głosowanie w wyborach parlamentarnych
2019-10-13, 07:25W niedzielę o godz. 7 rano rozpoczęło się głosowanie w wyborach parlamentarnych, w których wybierzemy 460 posłów i 100 senatorów. Do zakończenia głosowania o godz. 21 trwa cisza wyborcza. Czytaj dalej »
PKW: do lokalu wyborczego należy przynieść dokument ze zdjęciem
2019-10-13, 06:30Aby zagłosować w niedzielnych wyborach parlamentarnych, do lokalu wyborczego należy przynieść dokument ze zdjęciem; wyborca otrzyma dwie karty do głosowania - jedną w wyborach do Sejmu, drugą do Senatu; na każdej można postawić… Czytaj dalej »
„To były dobre cztery lata” - mówili politycy PiS podczas podsumowania kampanii
2019-10-11, 23:11Dziesiątki spotkań, uściśniętych rąk i rozmów z wyborcami. Bydgoscy politycy Prawa i Sprawiedliwości podsumowali kończącą się dziś kampanię wyborczą. Czytaj dalej »
Patryk Jaki wsparł polityków z Bydgoszczy i Torunia
2019-10-11, 22:21Do głosowania na Mariusza Kałużnego zachęcał w Toruniu europoseł PiS Patryk Jaki. Wymieniał też dokonania swojej partii. Czytaj dalej »