Kolejne pomysły kandydatów na ułatwienie życia bydgoszczanom
Stworzenie na bydgoskich Bartodziejach sensorycznego placu zabaw dla dzieci to pomysł Komitetu Wyborczego Czas Bydgoszczy.
Kandydat na prezydenta Marcin Sypniewski stawia na miejsca łączące pokolenia i wykorzystujące wiedzę fachowców. Coraz więcej dzieci ma zaburzenia sensoryczne - problemy emocjonalne wynikające z braku koordynacji mózgu z odruchami ciała.
- Urządzenia wymuszające konkretne naturalne ruchy pomagają w zdrowym rozwoju - mówi zaproszony na konferencję Robert Lubrant ze Stowarzyszenia Bezpieczeństwo Dziecka.
Lider listy kandydatów Czasu Bydgoszczy do rady miasta na Bartodziejach Leszek Jagielski mówił, że chciałby zająć się m.in. stworzeniem ekranów akustycznych na estakadzie tramwajowej na osiedlu Bydgoszcz Wschód.
Zobacz także
Poseł Mariusz Kałużny o wyniku wyborów: To czerwona kartka dla Donalda Tuska
2025-06-02, 10:28- Donald Tusk powinien podać się do dymisji - tak wynik wyborów prezydenckich komentuje poseł PiS z regionu Mariusz Kałużny. Czytaj dalej »
PKW: Karol Nawrocki nowym prezydentem! Zdobył 50,89 proc. głosów, Rafał Trzaskowski – 49,11 proc.
2025-06-02, 05:25Państwowa Komisja Wyborcza zebrała wszystkie głosy z drugiej tury wyborów prezydenckich. Wygrał ją Karol Nawrocki, kandydat popierany przez Prawo i Sprawiedliwość otrzymał 10 606 628 głosów. Rafała Trzaskowskiego, startującego… Czytaj dalej »
PKW: Rafał Trzaskowski wygrał w województwie kujawsko-pomorskim. Zdobył 53,42 procent głosów
2025-06-02, 03:40Włocławek był pierwszym miastem w Polsce, które podało pełne wyniki drugiej tury. Zwyciężył tam kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. Podobnie było w pozostałych największych miastach województwa, jak i w całym… Czytaj dalej »
Late poll z 90 proc. komisji: Karol Nawrocki - 51 proc., Rafał Trzaskowski - 49 proc.
2025-06-02, 01:23Karol Nawrocki w drugiej turze wyborów prezydenckich zdobył 51 proc. głosów, Rafał Trzaskowski 49 proc. - wynika z sondażu late poll Ipsos dla TVN24, TVP i Polsat News uwzględniającego wyniki z 90 proc. komisji. Wcześniejszy late… Czytaj dalej »
Wieczór wyborczy sympatyków Rafała Trzaskowskiego: Wierzymy w ciemno w wygraną [wideo]
2025-06-01, 23:54Wielka radość zapanowała w niedzielę na wieczorze wyborczym sympatyków Rafała Trzaskowskiego w Bydgoszczy. Początkowy wynik sondażowy exit poll dawał nieznaczne prowadzenie kandydatowi Koalicji Obywatelskiej. Czytaj dalej »
Tomasz Sikorowski z Konfederacji: Bez względu na wynik pamiętajmy, że jesteśmy jednym narodem
2025-06-01, 23:36Przed drugą turą wyborów Karol Nawrocki i Rafał Trzaskowski spotkali się w Toruniu ze Sławomirem Mentzenem, który uzyskał trzeci wynik w pierwszej turze. Miało to pomóc zwolennikom Konfederacji wybrać między kandydatami PiS i Koalicji… Czytaj dalej »
Late poll: Karol Nawrocki - 50,7 proc., Rafał Trzaskowski – 49,3 proc. Po drugiej turze wyborów
2025-06-01, 23:09Karol Nawrocki w drugiej turze wyborów prezydenckich zdobył 50,7 proc. głosów, Rafał Trzaskowski 49,3 proc. - wynika z sondażu late poll wykonanego przez Ipsos dla TVN24, TVP i Polsat News. Wcześniejszy exit poll dawał przewagę Trzaskowskiemu… Czytaj dalej »
Wierzą, że prezydentem zostanie Karol Nawrocki. Wieczór wyborczy PiS w Toruniu [wideo]
2025-06-01, 22:58Toruńscy politycy Prawa i Sprawiedliwości wierzą w końcowy wynik z przewagą na rzecz Karola Nawrockiego. Pierwsze badania sondażowe exit poll wskazują na wygraną Rafała Trzaskowskiego. Czytaj dalej »
Exit poll: Rafał Trzaskowski - 50,3 proc., Karol Nawrocki - 49,7 proc. Po drugiej turze wyborów!
2025-06-01, 21:02Rafał Trzaskowski w drugiej turze wyborów prezydenckich zdobył 50,3 proc. głosów, Karol Nawrocki 49,7 proc. - wynika z sondażu exit poll wykonanego przez Ipsos dla TVN24, TVP i Polsat News. Czytaj dalej »
Toruń przed Bydgoszczą. Najwyższa frekwencja w Warszawie. Kolejne dane od PKW
2025-06-01, 18:56Frekwencja w drugiej turze wyborów prezydenckich wyniosła do godz. 17:00 54,91 procent. Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej Sylwester Marciniak powiedział, że to wyższy wynik niż przed dwoma tygodniami. Czytaj dalej »