Tomasz Latos: Przedstawię plan utwardzania ulic osiedlowych
Utwardzenie co najmniej 100 dróg osiedlowych w Bydgoszczy zadeklarował Tomasz Latos. Kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta miasta uważa, że obecny włodarz niewiele w tym zakresie robi, na czym tracą mieszkańcy.
Tomasz Latos mówił o tym na konferencji zorganizowanej na bydgoskim Czyżkówku, na skrzyżowaniu ulic Siedleckiej i Łubinowej. - To też jest Bydgoszcz, która może się czuć niechciana przez obecnego prezydenta Rafała Bruskiego -przekonywał. - Mamy do czynienia z paradoksem - zmusza się czy namawia mieszkańców, aby partycypowali w kosztach budowy dróg osiedlowych. W moim przekonaniu to dzielenie obywateli na zamożnych i mniej zamożnych. Ja w ten sposób mieszkańców Bydgoszczy dzielić nie będę, tylko w porozumieniu z radami osiedla i samymi bydgoszczanami przedstawię plan budowy utwardzania dróg osiedlowych - zapowiadał. - To jest jeden z najważniejszych moich punktów programowych.
Dodajmy, że na utwardzenie w Bydgoszczy czeka około 600 ulic gruntowych. Najwięcej w zachodnich dzielnicach, m.in. na Miedzyniu, Czyżkówku i Prądach.
Zobacz także
PO wygrała wybory do sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego
2014-11-20, 15:25PO zdobyła 14 mandatów w 33-osobowym sejmiku województwa kujawsko-pomorskiego - ogłosiła w czwartek Wojewódzka Komisja Wyborcza w Toruniu. Czytaj dalej »
Stawicka i Nowowiejski poparli Dombrowicza
2014-11-20, 14:15Konstanty Dombrowicz przed II turą wyborów prezydenckich w Bydgoszczy zyskał poparcie byłych konkurentów: Małgorzaty Stawickiej oraz Mariusza Nowowiejskiego. Czytaj dalej »
Nieoficjalnie: PO wygrywa wybory do sejmiku województwa. Najbardziej zyskuje PSL
2014-11-19, 23:32Według nieoficjalnych, ale po podliczeniu danych ze wszystkich komisji wyborczych PO uzyskała 14 mandatów w Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, PSL 10, PiS 7, a SLD 2 mandaty. Oznacza to, że na Pomorzu i Kujawach najprawdopodobniej… Czytaj dalej »
Czy przed drugą turą wyborów dojdzie do debaty kandydatów na prezydenta Inowrocławia?
2014-11-19, 19:18Marcin Wroński o problemach miasta chce rozmawiać z Ryszardem Brejzą podczas publicznej debaty z udziałem mieszkańców i dziennikarzy. Czytaj dalej »
Latos: jednak nie złożymy wniosku o ponowne liczenie głosów
2014-11-19, 17:20Prawo i Sprawiedliwość nie złoży jednak wniosku o ponowne przeliczenie głosów w wyborach prezydenckich w Bydgoszczy. Czytaj dalej »
Czas Mieszkańców ma 4 mandaty w Radzie Miasta Torunia
2014-11-19, 16:11Joanna Scheuring-Wielgus, Sylwia Kowalska, Magdalena Olszta-Bloch i Maciej Cichowicz, radny minionej kadencji - będą reprezentować Czas Mieszkańców w toruńskiej radzie miasta. Debiutujące w wyborach samorządowych ugrupowanie zdobyło… Czytaj dalej »
Pytania o sondaż, który powstał na UKW w Bydgoszczy
2014-11-19, 15:34Radni PO z Bydgoszczy mają wątpliwości dotyczące sondażu wyborczego przygotowanego na UKW. Czytaj dalej »
Dombrowicz zaprasza do współpracy swoich konkurentów
2014-11-19, 14:41Kandydat na prezydenta Bydgoszczy, Konstanty Dombrowicz, przed drugą turą wyborów prosi mieszkańców i zaprasza do współpracy konkurentów, którzy odpadli w pierwszej turze. Czytaj dalej »
Ręczne liczenie głosów w Świeciu, Chełmnie i Grudziądzu
2014-11-19, 13:36Zamieszanie z awarią systemu Państwowej Komisji Wyborczej wpłynął również na pracę komisji wyborczych w naszym regionie. Czytaj dalej »
W Toruniu znany już podział sił w miejskim samorządzie
2014-11-19, 12:01Prawa i Sprawiedliwość oraz Platforma Obywatelska mają po 7 radnych w Radzie Miasta Torunia - podała oficjalnie Miejska Komisja Wyborcza w Toruniu. Czytaj dalej »