Zenon Różycki chce powalczyć o urząd prezydenta Grudziądza
Zenon Różycki - prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu chce wystartować w wyborach prezydenta miasta.
We wtorek szef miejskiej spółki ogłosił to publicznie.
- Jestem z Grudziądza. Tu się urodziłem, tu pracuję. (...) Nie boję się trudnych wyzwań. Jestem nastawiony na rozwiązywanie problemów, a nie rozmawianie o nich i omawianie w nieskończoność . (...) Angażuję się wiele tematów, współpracuję z wieloma środowiskami i będę to robił bez względu na to, czy to będzie tuż przed wyborami czy zaraz po wyborach. Powinniśmy zająć się tymi sprawami, które mieszkańców najbardziej interesują - porządek i bezpieczeństwo w mieście, gospodarność - inne, racjonalne podejście do wydawania pieniędzy, w świetle sytuacji szpitala. Jako prezesowi spółki, który na co dzień musi podejmować i oglądać każdą złotówkę ze wszystkich stron będzie po prostu łatwiej. Chciałbym żebyśmy wszyscy traktowali nasze miasto jako miasto wyjątkowe - powiedział na konferencji Zenon Różycki.
Zenon Różycki jest bezpartyjny. W wyborach wystartuje z ramienia Forum Rozwoju Grudziądza.
Zobacz także
Janusz Korwin-Mikke w Kujawsko-Pomorskiem
2015-03-17, 20:48Janusz Korwin-Mikke jest w naszym regionie. Kandydat na Prezydenta Polski z ramienia partii KORWiN wylądował w poniedziałek przed 17.00 niedaleko Chełmna. Odwiedził także Inowrocław. Czytaj dalej »
Magdalena Ogórek na Pomorzu i Kujawach
2015-03-16, 18:33Magdalena Ogórek, kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej na Prezydenta RP przyjechała na Pomorze i Kujawy. Spotkała się z mieszkańcami Kowala, Włocławka i Ciechocinka. Czytaj dalej »
Janusz Korwin-Mikke przyleci na Pomorze i Kujawy
2015-03-16, 16:43Kandydat na prezydenta Polski Janusz Korwin-Mikke w tym tygodniu odwiedzi Kujawy i Pomorze. Czytaj dalej »
PiS chce odwołania kurator oświaty w Bydgoszczy
2015-03-16, 12:12Poseł Prawa i Sprawiedliwości Łukasz Zbonikowski domaga się odwołania kujawsko-pomorskiej kurator oświaty Anny Łukaszewskiej. Chodzi o wydarzenia z Aleksandrowa Kujawskiego, gdzie dzieci i młodzież uczestniczyły w wiecu wyborczym… Czytaj dalej »
Burmistrz Aleksandrowa Kuj. przeprasza Bronisława Komorowskiego
2015-03-16, 11:49Burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego przeprasza Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego za zamieszanie, jakie powstało po jego wiecu wyborczym w tym mieście. Chodzi o udział w nim dzieci z miejscowych szkół. Czytaj dalej »
Prawica walczy o zmiany w Kodeksie wyborczym
2015-03-13, 18:08O konieczności zmian w prawie wyborczym przekonywali pod pomnikiem Mikołaja Kopernika w Toruniu działacze Prawa i Sprawiedliwości z przedstawicielami innych ugrupowań prawicowych. Czytaj dalej »
Bronisław Komorowski zabiega o poparcie na Kujawach [wideo]
2015-03-10, 14:43Na Kujawach gości Prezydent Rzeczypospolitej, Bronisław Komorowski. Jego wizyta ma charakter wyborczy. Prezydent przyjechał 'bronkobusem' i zabiega o podpisywanie list z poparciem jego kandydatury. Sztab wyborczy musi zebrać sto tysięcy… Czytaj dalej »
Marcin Sypniewski o planach Janusza Korwin - Mikkego
2015-03-10, 14:10Zbieranie podpisów poparcia dla Janusza Korwin - Mikkego, jego wizyta w regionie, kampania prezydencka, budowanie lokalnych struktur oraz udział w wyborach parlamentarnych - to ostatnie działania i najbliższe plany nowej partii KORWiN. Czytaj dalej »
Wizyta Wandy Nowickej we Włocławku
2015-03-09, 13:12Do Włocławka przyjechała kandydatka na urząd Prezydenta RP, wicemarszałek Sejmu, Wanda Nowicka. Nowicką w kampanii wyborczej popiera Unia Pracy. Czytaj dalej »
"Bronkobus" wyrusza w trasę na Kujawach i Pomorzu
2015-03-08, 15:16'Bronkobus' odwiedzi ponad 40 miejscowości w Kujawsko-Pomorskiem. W Toruniu podczas oficjalnej inauguracji jego trasy obecni byli parlamentarzyści, samorządowcy i sympatycy popierający kandydaturę Bronisława Komorowskiego na prezydenta… Czytaj dalej »