Lider listy PiS w okręgu toruńsko-włocławskim w trosce o zwierzęta
Jest "zwierzolubem". W domu ma 4 koty. Krzysztof Czabański - lider listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu toruńsko - włocławskim z okazji przypadającego Światowego Dnia Zwierząt odwiedził Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu.
- Schronisko zawsze napełnia mnie smutkiem, bo są zwierzęta bezdomne. Sam mam 4 koty, 2 ze schroniska na Paluchu, 2 znajdy spod samochodu, wychowywałem 3 psy i namawiam do opiekowania się zwierzętami, bo to jest duża radość - powiedział Krzysztof Czabański.
Krzysztof Czabański pochwalił prace toruńskiego schroniska. Zauważył, że są również gminy, które nie dbają odpowiednio o zwierzęta.
Kandydat PiS obiecał, że jak dostanie się do Sejmu będzie pracował na rzecz zmiany prawa, które zapewni lepszą opiekę i ochronę zwierząt.
Zobacz także
Zachęcali do głosowania na Małgorzatę Kidawę-Błońską
2020-03-09, 10:35Zapowiadają intensywną kampanię, zachęcają do współpracy i przekonują, że czas, by prezydentem Polski została kobieta. Sztabowcy Małgorzaty Kidawy-Błońskiej od rana w centrum Bydgoszczy rozdawali mieszkańcom kawę i gazetę poświęconą… Czytaj dalej »
Konwencja wyborcza Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Priorytety kandydatki
2020-02-29, 18:24Będę prezydentem wszystkich Polaków, kolor partyjny nie będzie miał dla mnie żadnego znaczenia - mówiła kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska. Wśród priorytetów prezydentury wymieniła emerytury… Czytaj dalej »
Poseł Kałużny apeluje do opozycji: Walczmy na argumenty - merytorycznie
2020-02-29, 12:00Poseł PiS Mariusz Kałużny apeluje do parlamentarzystów z regionu o kulturalną i merytoryczną kampanię prezydencką. Tak mówił w Toruniu na konferencji prasowej, zwracając się do posłów Joanny Scheuring-Wielgus i Arkadiusza My… Czytaj dalej »
Kampania Roberta Biedronia w Bydgoszczy: kandydat ma już swój pierwszy baner
2020-02-27, 16:45Baner wyborczy Roberta Biedronia, kandydata Lewicy na prezydenta RP, zawisł w Bydgoszczy. - To inauguracja kampanii wizerunkowej naszego kandydata - mówili posłowie Jan Szopiński i Krzysztof Gawkowski zachęcając mieszkańców regionu… Czytaj dalej »
Robert Kwiatkowski o wielkiej retencji i poprawkach do budżetu
2020-02-26, 06:18Wspieranie budowy stopnia wolnego w Siarzewie obiecuje Robert Kwiatkowski - poseł Lewicy w okręgu toruńsko-włocławskim. Polityk przystąpił do Parlamentarnego Zespół ds. Kaskadyzacji Dolnej Wisły. Czytaj dalej »
Milion podpisów dla Andrzeja Dudy. PiS rozpoczyna kampanię wyborczą
2020-02-21, 12:54- Będziemy robić wszystko, by przekonać mieszkańców do ponownego wyboru Andrzeja Dudy na prezydenta - powiedział w piątek w Bydgoszczy szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Łukasz Schreiber. Jak dodał, za kandydaturą prezydenta… Czytaj dalej »
Prezydent Andrzej Duda przedstawia swoich ludzi. Szefową kampanii bydgoszczanka
2020-02-19, 16:54Mecenas Jolanta Turczynowicz-Kieryłło szefową kampanii Andrzeja Dudy, Joachim Brudziński - szefem sztabu organizacyjnego, a b. premier Beata Szydło - sztabu programowego - poinformował rzecznik sztabu, europoseł Adam Bielan. - Chciałbym… Czytaj dalej »
Jedyny kandydat na rektora UMK. To prof. Andrzej Sokala
2020-02-19, 06:20Prof. Andrzej Sokala jest jedynym kandydatem na rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. We wtorek w południe minął termin na zgłoszenia kandydatów. Czytaj dalej »
Politycy PiS oburzeni po udziale Kidawy-Błońskiej w spotkaniu o strategii województwa
2020-02-18, 14:27- Spotkanie konsultacyjne w Urzędzie Miasta Włocławek zostało upolitycznione i przekształcone w wiec poparcia dla kandydatki KO na prezydenta Małgorzaty Kidawy- Błońskiej - napisali w oficjalnym oświadczeniu posłowie i samorządowcy… Czytaj dalej »
Kidawa-Błońska we Włocławku: Prezydent musi słuchać głosu Polaków
2020-02-18, 13:03- Nie wierzę w zawetowanie przez prezydenta Andrzeja Dudę noweli dającej rekompensatę TVP i PR, ale obywatele mu to zapamiętają - mówiła Małgorzata Kidawa-Błońska we Włocławku. Czytaj dalej »