Posłanka PiS Anna Gembicka: Polacy pokazali, że chcą kandydata prawicowego
- Za dwa tygodnie Polacy pokażą czerwoną kartkę rządowi Donalda Tuska i jego zastępcy Rafałowi Trzaskowskiemu – tak sondażowe wyniki wyborów prezydenckich komentuje Anna Gembicka, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.
- Niesamowite wyniki, jesteśmy przeszczęśliwi. Polacy pokazali żółtą kartkę rządowi Donalda Tuska i jego zastępcy Rafałowi Trzaskowskiemu, a za dwa tygodnie pokażą im czerwoną kartkę – mówi Anna Gembicka. - To co się stało - ta skala hejtu, który wylał się na Karola Nawrockiego, uruchomienie przez Platformę całego aparatu państwa przeciwko niemu, a mimo to Polacy pokazali, że chcą kandydata prawicowego, patriotycznego. Zwyciężymy!
Na czyje głosy liczy kandydat PiS? - Wydaje mi się, że świetne wyniki kandydatów strony prawicowej, konserwatywnej dobrze wróżą na drugą turę, ale oczywiście nie spoczywamy na laurach. Czekają nas ciężkie dwa tygodnie i pełna mobilizacja – dodaje posłanka.
W poniedziałek (19 maja) o 16:30 na Starym Rynku w Bydgoszczy odbędzie się wiec Karola Nawrockiego. Z kolei o 19 kandydat Prawa Sprawiedliwości pojawi się w centrum Torunia (Rynek Staromiejski).
Zobacz także
Sondaż WSG: W Bydgoszczy II tura wyborów prezydenckich z udziałem Bruskiego i Dombrowicza
2014-11-03, 11:35Bruski, Dombrowicz i Sypniewski - to pierwsza trójka sondażu poparcia kandydatów na prezydenta Bydgoszczy przeprowadzonego przez Pracownię Analiz Społecznych i Rynkowych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. Czytaj dalej »
Troska o sprawy osób niepełnosprawnych kolejną deklaracją wyborczą
2014-10-31, 20:58Wśród obietnic wyborczych pojawiało się już mnóstwo deklaracji. Każda ważna i szczególna. Na brak pomysłów nie narzeka również Sławomir Młodzikowski. Czytaj dalej »
Konferencja prasowa Marka Wojtkowskiego
2014-10-31, 18:33W trakcie konferencji prasowej Marek Wojtkowski przedstawił swoje plany odnośnie budżetu obywatelskiego Włocławka. Czytaj dalej »
Marek Jurek w Toruniu
2014-10-31, 14:34Te wybory muszą dać zwycięstwo prawicy - ogłosił w Toruniu Marek Jurek przewodniczący Prawicy Rzeczpospolitej. Czytaj dalej »
Oświata jest za droga - uważa przedstawiciel KNP
2014-10-31, 14:15Polska oświata jest za droga - uważa Rafał Korzeniec, kandydat Kongresu Nowej Prawicy do toruńskiej Rady Miasta. Czytaj dalej »
Przedwyborcza wojna plakatowa we Włocławku
2014-10-31, 12:45We Włocławku przedwyborcza wojna plakatowa wkracza w nową fazę. Na hali targowej w centrum miasta widnieje ogromny baner wyborczy kandydata na prezydenta Włocławka, Marka Wojtkowskiego z Platformy Obywatelskiej. Czytaj dalej »
Jarosław Gowin w Toruniu
2014-10-30, 17:49Dla zjednoczonej prawicy wybory samorządowe są pierwszym krokiem do zwycięstwa w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych - oświadczył goszczący w Toruniu poseł Jarosław Gowin, lider Polski Razem. Czytaj dalej »
Konferencja prasowa Jacka Lebiedzińskiego - kandydata na prezydenta Włocławka
2014-10-30, 17:34Europoseł Janusz Zemke powinien powstrzymać się od nacisków na prokuraturę, by ta mogła swobodnie prowadzić śledztwo, dotyczące fałszowania podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania prezydenta Włocławka - stwierdził… Czytaj dalej »
Radny Rega pyta prezydenta Bruskiego o pożyczkę
2014-10-30, 15:55Bydgoski radny Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Rega publicznie pyta prezydenta Rafała Bruskiego o szczegóły udzielenia pożyczki przez spółkę z większościowym udziałem miasta 'Łuczniczka-Bydgoszcz S.A.' piłkarskiemu Zawiszy. Czytaj dalej »
Anna Mackiewicz chce powołać radę przedsiębiorców
2014-10-30, 15:24Powołanie rady przedsiębiorców, czy centrum dla seniorów - deklaruje po zwycięstwie wyborczym kandydatka SLD na prezydenta Bydgoszczy Anna Mackiewicz. Czytaj dalej »