Prezydent Fajok chce na początek poznać urząd i rozmawiać o układzie sił w radzie miasta
Arkadiusz Fajok, zwycięzca prezydenckich wyborów w Inowrocławiu spotkał się na rynku z mediami i mieszkańcami. - Już jesteśmy w pracy - mówili członkowie sztabu Fajoka w poniedziałek przed południem.
Na początek Arkadiusz Fajok podziękował mieszkańcom za oddane głosy i zapewnił, że będzie ciężko pracować na rzecz Inowrocławia. - Dużo pracy, dużo spotkań, rozmów. Inowrocławianie chcą zmian, pokazali, że potrzebujemy świeżości, potrzebujemy przede wszystkim nowego spojrzenia na Inowrocław. Myślę, że trochę jest za wcześnie, żeby mówić o decyzjach. Przede wszystkim trzeba poznać strukturę samorządu, strukturę urzędu, na pewno spotkać się ze współpracownikami, porozmawiać o układzie sił w radzie miasta. To są takie pierwsze zadania, które musimy podjąć - mówił prezydent-elekt Arkadiusz Fajok.
A jak wyniki wyborów komentują mieszkańcy Inowrocławia?
Więcej w relacji Marcina Glapiaka.
Arkadiusz Fajok będzie gościem „Rozmowy Dnia" Polskiego Radia PiK we wtorek (23 kwietnia), o godz. 8:30. Zaprasza Marcin Glapiak.
Zobacz także
Jarosław Tadych nowym starostą sępoleńskim
2014-11-28, 21:08Radni powiatu sępoleńskiego wybrali starostę. Został nim Jarosław Tadych, na którego oddano 12 głosów przy 5 wstrzymujących. Przewodniczącym Rady Powiatu został Marek Chart. Czytaj dalej »
Ostatnie potyczki kandydatów do fotela prezydenckiego w Inowrocławiu
2014-11-28, 21:01Moją partią jest Inowrocław i inowrocławianie - tak swoją kampanię wyborczą podsumował walczący o reelekcję obecny prezydent miasta Ryszard Brejza. Czytaj dalej »
KW "Mieszkańcy Włocławka" poparł kandydata PO na prezydenta miasta
2014-11-28, 17:05W ostatnim dniu kampanii wyborczej kandydata PO na prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego poparł Komitet Wyborczy 'Mieszkańcy Włocławka'. Czytaj dalej »
PiS wycofuje poparcie dla kandydata PO na prezydenta Włocławka
2014-11-28, 16:56Tuż przed drugą turą wyborów Prawo i Sprawiedliwość wycofało poparcie dla kandydata na prezydenta Włocławka, posła Marka Wojtkowskiego z Platformy Obywatelskiej. Czytaj dalej »
Zamieszanie wokół ostatniej debaty kandydatów na urząd prezydenta Włocławka
2014-11-28, 15:40Poseł Marek Wojtkowski z Platformy Obywatelskiej i walczący o reelekcję Andrzej Pałucki z SLD mieli się spotkać w piątek o godzinie 11.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Do debaty nie doszło. Czytaj dalej »
Włocławska policja szuka sprawców wykroczenia wyborczego
2014-11-28, 15:26Nieznani sprawcy rozrzucili we włocławskim Urzędzie Miasta ulotki nawołujące do głosowania na Marka Wojtkowskiego, kontrkandydata obecnie urzędującego prezydenta, Andrzeja Pałuckiego. Czytaj dalej »
Bruski kontra Dombrowicz- debata prezydencka w Polskim Radiu PiK [wideo, zdjęcia]
2014-11-28, 14:29Tuż przed drugą turą wyborów prezydenta Bydgoszczy w debacie w studiu Polskiego Radia PiK zmierzyli się ubiegający się o ten urząd Rafał Bruski i Konstanty Dombrowicz. Czytaj dalej »
Przedwyborcze sondaże w Bydgoszczy
2014-11-28, 13:53Gazeta Wyborcza opublikowała sondaż wykonany przez Millward Brown. Wg sondażu Rafał Bruski otrzymał poparcie 46% wyborców, a Konstanty Dombrowicz 33%. 21% wyborców jeszcze nie wie na kogo zagłosuje. Czytaj dalej »
Rafał Bruski na ul. Długiej w Bydgoszczy
2014-11-28, 11:50Rafał Bruski, kandydat PO na prezydenta Bydgoszczy pojawił się w centrum miasta - dokładnie na ulicy Długiej. Jak mówił: 'W każdym mieście starówka to jest serce, które musi być piękne.' Czytaj dalej »
Pozew w trybie wyborczym w Chełmnie
2014-11-28, 09:17Mariusz Kędzierski - burmistrz Chełmna - pozwał Małgorzatę Giżyńską, bo uważa, że jego kontrkandydatka w wyborach mówi nieprawdę na jego temat. Czytaj dalej »