Arkadiusz Fajok dementuje nieprawdziwe informacje, które krążą po Inowrocławiu
Kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok wyraził swój sprzeciw wobec nieczystej kampanii, jaką jego zdaniem stosują niektórzy polityczni przeciwnicy, związani z Wojciechem Piniewskim.
Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Arkadiusza Fajoka zaprezentowano wymowne hasła o treści: „Fajok się nie rozwiódł", „Fajok nie będzie zwalniał" czy „Fajok finansuje się sam".
- Pojawiają się informacje: „odlubić Fajoka”, albo że „Fajok dwukrotnie się rozwiódł”, gdzie jestem w małżeństwie po raz pierwszy i jest mi naprawdę bardzo dobrze - jestem szczęśliwym mężem i przede wszystkim ojcem – mówił kandydat na prezydenta Inowrocławia. - Jest też szerzenie dezinformacji wśród pracowników spółek miejskich, że „Fajok będzie robił czystki i będzie zwalniał”, a ja absolutnie nie mam takiego zamiaru. Dodam też, że finansuję się sam. Jestem wieloletnim przedsiębiorcą i finansuję się z własnych oszczędności. Skład osób, które chciały wesprzeć naszą naszą kampanię jest w pełni transparentny, do sprawdzenia. Proszę więc nie wierzyć w informacje, że ktoś za mną stoi i mnie finansuje.
Arkadiusz Fajok będzie walczył w drugiej turze wyborów z Wojciechem Piniewskim o fotel prezydenta Inowrocławia. - Próba sprowadzenia wykazanej niekompetencji Arkadiusza
Fajoka i braku wiedzy na temat samorządu i struktury finansów, do rzekomego hejtu jest
nieskuteczna - odpowiada Wojciech Piniewski. - Trudno jest mi pojąć, dlaczego pan Fajok, zamiast prowadzić kampanię, prezentować inowrocławianom swoją wizję miasta, przedstawia się jako ofiara, publicznie użala i zwyczajnie politykieruje. Ani to młodość, ani to energia. Dlatego ponownie wzywam Arkadiusza Fajoka do debaty, w której zamierzam obnażyć po raz kolejny miałkość jego pomysłów, nierealność finansową, brak jakiejkolwiek odpowiedzialności budżetowej.
CAŁE OŚWIADCZENIE WOJCIECHA PINIEWSKIEGO
Zobacz także
Sławomir Mentzen: Zgodnie z zapowiedziami nie poprzemy rządu PO ani PiS
2023-10-25, 20:04Będziemy popierać ustawy, które uważamy za słuszne i sprzeciwiać się tym, które uznamy za szkodliwe - poinformował Sławomir Mentzen po spotkaniu przedstawicieli Konfederacji z prezydentem. Czytaj dalej »
Czarzasty: Potwierdziliśmy, że Donald Tusk powinien dostać nominację do tworzenia rządu
2023-10-25, 16:50W środę po godz. 14:00 zakończyły się konsultacje prezydenta Andrzeja Dudy z: Włodzimierzem Czarzastym, Robertem Biedroniem z Nowej Lewicy, Magdaleną Biejat, Adrianem Zandbergiem z Razem oraz Wojciechem Koniecznym z PPS i Waldemarem… Czytaj dalej »
Prezes PSL: chcemy współtworzyć koalicję rządową z KO, Lewicą, Polską2050 i samorządowcami
2023-10-23, 20:45Z partiami tzw. paktu senackiego, z Koalicją Obywatelską, z Lewicą, z Polską2050 i z samorządowcami chcemy współtworzyć koalicję rządową i taki mandat uzyskałem do reprezentowania PSL w tych negocjacjach - poinformował w poniedziałek… Czytaj dalej »
Prezydent Duda i liderzy partii szykują się do rozmów o nowym rządzie. Grafik już jest
2023-10-23, 12:23We wtorek (24 października) w Pałacu Prezydenckim rozpoczną się konsultacje dotyczące tworzenia nowego rządu. Przez dwa dni prezydent Andrzej Duda będzie rozmawiał na ten temat z przedstawicielami wszystkich ugrupowań, które wprowadziły… Czytaj dalej »
PiS nie będzie totalną opozycją, ale dopilnuje wypełnienia wyborczych obietnic
2023-10-23, 11:07Były podziękowania i obietnice dalszej ciężkiej pracy na rzecz Polski. Posłowie Prawa i Sprawiedliwości z okręgu toruńsko-włocławskiego wybrani na nową kadencję Sejmu dziękowali wyborcom. Odnieśli się też do obecnej sytuacji… Czytaj dalej »
Paweł Szrot: Okoliczności wskazują na to, że pierwsze posiedzenie Sejmu odbędzie się 13 lub 14 listopada
2023-10-20, 15:02Jak podkreślił szef Gabinetu Prezydenta i poseł-elekt z bydgoskiej listy Prawa i Sprawiedliwości w piątek w rozmowie z TVN24, nic nie będzie „przeciągane” ponad to, co wyznacza prawo. Czytaj dalej »
Po wyborach zmiany w składach rad i władzach gmin w regionie. Kto kogo zastąpi?
2023-10-18, 11:16Wśród nowo wybranych posłów i senatorów są dotychczasowi samorządowcy, a to oznacza, że ktoś będzie musiał ich zastąpić. Czytaj dalej »
Redaktor Stankowski: Politycy się dogadają, pytanie - co na to ich wyborcy? [Rozmowa dnia]
2023-10-18, 09:42Adrian Stankowski, redaktor naczelny Gazety Polskiej Codziennie, mówił w „Rozmowie dnia” Polskiego Radia PiK o szansach na utworzenie rządu przez ugrupowania centrolewicowe, które łącznie uzyskały w przyszłym Sejmie większość… Czytaj dalej »
Paweł Szrot: Wygląda na to, że desygnowanie premiera przez prezydenta chwilę potrwa [wideo]
2023-10-17, 14:25- Widzę różne scenariusze, nawet te najbardziej nieprawdopodobne. W polityce niczego nie można wykluczać - powiedział we wtorek prezydencki minister Paweł Szrot. Czytaj dalej »
Iwona Karolewska zdobyła ponad 8,5 tys. głosów. „Ubrałam trampki i wzięłam się do pracy”
2023-10-17, 11:48Powiat świecki po raz pierwszy w historii będzie miał swojego posła. Została nim Iwona Karolewska ze Świecia - samorządowiec i społecznik. - Jeszcze do mnie nie dociera, że zostałam posłanką - mówi. Czytaj dalej »