Arkadiusz Fajok dementuje nieprawdziwe informacje, które krążą po Inowrocławiu
Kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok wyraził swój sprzeciw wobec nieczystej kampanii, jaką jego zdaniem stosują niektórzy polityczni przeciwnicy, związani z Wojciechem Piniewskim.
Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Arkadiusza Fajoka zaprezentowano wymowne hasła o treści: „Fajok się nie rozwiódł", „Fajok nie będzie zwalniał" czy „Fajok finansuje się sam".
- Pojawiają się informacje: „odlubić Fajoka”, albo że „Fajok dwukrotnie się rozwiódł”, gdzie jestem w małżeństwie po raz pierwszy i jest mi naprawdę bardzo dobrze - jestem szczęśliwym mężem i przede wszystkim ojcem – mówił kandydat na prezydenta Inowrocławia. - Jest też szerzenie dezinformacji wśród pracowników spółek miejskich, że „Fajok będzie robił czystki i będzie zwalniał”, a ja absolutnie nie mam takiego zamiaru. Dodam też, że finansuję się sam. Jestem wieloletnim przedsiębiorcą i finansuję się z własnych oszczędności. Skład osób, które chciały wesprzeć naszą naszą kampanię jest w pełni transparentny, do sprawdzenia. Proszę więc nie wierzyć w informacje, że ktoś za mną stoi i mnie finansuje.
Arkadiusz Fajok będzie walczył w drugiej turze wyborów z Wojciechem Piniewskim o fotel prezydenta Inowrocławia. - Próba sprowadzenia wykazanej niekompetencji Arkadiusza
Fajoka i braku wiedzy na temat samorządu i struktury finansów, do rzekomego hejtu jest
nieskuteczna - odpowiada Wojciech Piniewski. - Trudno jest mi pojąć, dlaczego pan Fajok, zamiast prowadzić kampanię, prezentować inowrocławianom swoją wizję miasta, przedstawia się jako ofiara, publicznie użala i zwyczajnie politykieruje. Ani to młodość, ani to energia. Dlatego ponownie wzywam Arkadiusza Fajoka do debaty, w której zamierzam obnażyć po raz kolejny miałkość jego pomysłów, nierealność finansową, brak jakiejkolwiek odpowiedzialności budżetowej.
CAŁE OŚWIADCZENIE WOJCIECHA PINIEWSKIEGO
Zobacz także
Przemysław Przybylski: Apeluję o udział w wyborach i proszę o głos
2019-05-24, 17:56Apelował do wzięcia udziału w wyborach i dziękował za poparcie - Przemysław Przybylski, kandydat do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości podsumował w Toruniu kampanię wyborczą. Czytaj dalej »
Lewica Razem: Chcemy wyrównać standardy. Polskie do europejskich
2019-05-24, 17:33Wprowadzenie europejskiej płacy minimalnej, budowa mieszkań, skrócenie tygodnia pracy i wydłużenie urlopów, leki za darmo - to między innymi główne postulaty, z którymi idą do wyborów do Europarlamentu kandydaci komitetu Lewica… Czytaj dalej »
Wanda Nowicka: Dzięki Wiośnie nowe tematy w debacie publicznej
2019-05-24, 17:18Prawa kobiet, ekologia czy świeckie państwo - to tematy, które przedstawicielom Wiosny udało się wprowadzić do debaty publicznej - powiedziała Wanda Nowicka, liderka kujawsko-pomorskiej listy tego ugrupowania do Parlamentu Europejskiego… Czytaj dalej »
Tomasz Latos: Zdrowie jednym z priorytetów w pracy europosłów
2019-05-24, 16:54Sprawy dotyczące ochrony zdrowia są ponad podziałami politycznymi, stąd te ważne kwestie mogą łączyć przyszłych europosłów - uważa Tomasz Latos, startujący do Parlamentu Europejskiego z kujawsko-pomorskiej listy Prawa i Spra… Czytaj dalej »
Europoseł Janusz Zemke dla regionu: edukacja i czas, którego się nie policzy
2019-05-24, 14:30Staże i stypendia, kursy komputerowe dla seniorów, zajęcia z angielskiego dla dzieci, wycieczki do Brukseli i Strasburga. Europarlamentarzysta podsumował swoją dziesięcioletnią aktywność na rzecz mieszkańców województwa. Czytaj dalej »
- Nie wyprowadzimy Polski z Unii. Będziemy Unię niszczyć - mówią Konfederaci
2019-05-24, 13:34- Tą kampanią, tymi wyborami nie kończymy wspólnej przygody, nie kończymy wspólnej walki o dobrą, konserwatywną, chrześcijańską Polskę - zapowiadają kandydaci Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Czytaj dalej »
Główną przyczyną zgonów w Europie jest aborcja - mówił w Toruniu Tomasz Mentzen
2019-05-24, 11:17Kandydat jest „czwórką” na liście Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Uważa, że w sprawie aborcji potrzebna jest odezwa Parlamentu Europejskiego. Nie ma złudzeń. Żadna z dużych polskich partii tematu nie podejmie... Czytaj dalej »
Są dwa obozy. Który wybieracie? - pyta Radosław Sikorski na finiszu kampanii [wideo]
2019-05-24, 09:40- Będziemy walczyć o pozostanie Polski w UE i unijne pieniądze dla naszego regionu - mówił o poranku przed bydgoskim dworcem PKP Radosław Sikorski. Były marszałek Sejmu jest „jedynką” na kujawsk-pomorskiej liście Koalicji Europejskiej… Czytaj dalej »
Tomasz Latos uważa, że środki unijne są dzielone niesprawiedliwie
2019-05-23, 22:45- Nie wszyscy są równo traktowani jeżeli chodzi o podział środków unijnych - mówił w Grudziądzu Tomasz Latos. Kandydat Zjednoczonej Prawicy do Europarlamentu zapowiada, że zrobi wszystko aby ten podział w naszym regionie był s… Czytaj dalej »
Prof. Roman Bäcker: Mamy do czynienia z rewolucją antypedofilską w Polsce
2019-05-23, 11:00- Rewolucja oznacza, że to społeczeństwo stawia wymagania i określa, co jest dobre, a co złe - mówił w porannej Rozmowie Dnia Polskiego Radia PiK prof. Roman Bäcker, politolog z UMK. Czytaj dalej »