Arkadiusz Fajok dementuje nieprawdziwe informacje, które krążą po Inowrocławiu
Kandydat na prezydenta Inowrocławia Arkadiusz Fajok wyraził swój sprzeciw wobec nieczystej kampanii, jaką jego zdaniem stosują niektórzy polityczni przeciwnicy, związani z Wojciechem Piniewskim.
Podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez Arkadiusza Fajoka zaprezentowano wymowne hasła o treści: „Fajok się nie rozwiódł", „Fajok nie będzie zwalniał" czy „Fajok finansuje się sam".
- Pojawiają się informacje: „odlubić Fajoka”, albo że „Fajok dwukrotnie się rozwiódł”, gdzie jestem w małżeństwie po raz pierwszy i jest mi naprawdę bardzo dobrze - jestem szczęśliwym mężem i przede wszystkim ojcem – mówił kandydat na prezydenta Inowrocławia. - Jest też szerzenie dezinformacji wśród pracowników spółek miejskich, że „Fajok będzie robił czystki i będzie zwalniał”, a ja absolutnie nie mam takiego zamiaru. Dodam też, że finansuję się sam. Jestem wieloletnim przedsiębiorcą i finansuję się z własnych oszczędności. Skład osób, które chciały wesprzeć naszą naszą kampanię jest w pełni transparentny, do sprawdzenia. Proszę więc nie wierzyć w informacje, że ktoś za mną stoi i mnie finansuje.
Arkadiusz Fajok będzie walczył w drugiej turze wyborów z Wojciechem Piniewskim o fotel prezydenta Inowrocławia. - Próba sprowadzenia wykazanej niekompetencji Arkadiusza
Fajoka i braku wiedzy na temat samorządu i struktury finansów, do rzekomego hejtu jest
nieskuteczna - odpowiada Wojciech Piniewski. - Trudno jest mi pojąć, dlaczego pan Fajok, zamiast prowadzić kampanię, prezentować inowrocławianom swoją wizję miasta, przedstawia się jako ofiara, publicznie użala i zwyczajnie politykieruje. Ani to młodość, ani to energia. Dlatego ponownie wzywam Arkadiusza Fajoka do debaty, w której zamierzam obnażyć po raz kolejny miałkość jego pomysłów, nierealność finansową, brak jakiejkolwiek odpowiedzialności budżetowej.
CAŁE OŚWIADCZENIE WOJCIECHA PINIEWSKIEGO
Zobacz także
Minister Krzysztof Gawkowski: Skusisz się na cyberatak? To jest szpiegostwo, będziesz siedział
2025-04-03, 20:38- Rosyjskie i białoruskie służby specjalne są odpowiedzialne za środowy cyberatak na system informatyczny i członków Platformy Obywatelskiej - powiedział w rozmowie z Polskim Radiem PiK wicepremier Krzysztof Gawkowski, minister cy… Czytaj dalej »
Seniorki: Gdzie kobieta u władzy, tam jest porządek. „Kobiety z Trzaskiem” w regionie
2025-03-28, 15:57Posłanki Platformy Obywatelskiej spotkały się dzisiaj z seniorkami ze Świecia, w ramach akcji „Kobiety na wybory' i „Kobiety z Trzaskiem'. Czytaj dalej »
Jędrzej Kucharski nowym burmistrzem Piotrkowa Kujawskiego! Po niedzielnych wyborach
2025-03-24, 06:00Piotrków Kujawski ma nowego burmistrza. W niedzielnej drugiej turze wyborów zwyciężył Jędrzej Kucharski z Komitetu Wyborczego Wyborców „Teraz my!'. Czytaj dalej »
Mieszkańcy miasta i gminy Piotrków Kujawski głosują. Druga tura wyborów burmistrza
2025-03-23, 10:50Rozpoczęła się druga tura głosowania w Piotrkowie Kujawskim. Dwa tygodnie temu - w turze pierwszej, żaden z ośmiorga kandydatów nie osiągnął przynajmniej polowy ważnie oddanych głosów. Czytaj dalej »
Sprawozdanie finansowe Konfederacji odrzucone przez PKW. Komentarz partii: Niesprawiedliwe
2025-03-17, 22:38PKW jednogłośnie odrzuciła w poniedziałek sprawozdanie finansowe komitetu wyborczego Konfederacji za wybory do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. Szef klubu Konfederacji Grzegorz Płaczek określił decyzję jako niesprawiedliwą i zapowiedział… Czytaj dalej »
Mieszkańcy Bydgoszczy aż do jesieni wybierają osiedlowych radnych. Kiedy i gdzie? [harmonogram]
2025-03-17, 07:57Już czternaście wyborczych wieczorów za nami. Ostatnio głosowało Łęgnowo. Następne w kolejce są: Osowa Góra, Bocianowo - Śródmieście - Stare Miasto i Stary Fordon. Czytaj dalej »
Kujawsko-pomorscy samorządowcy KO z poparciem dla Rafała Trzaskowskiego
2025-03-13, 13:52Samorządowcy KO z naszego regionu wyrazili poparcie dla Rafała Trzaskowskiego w walce o fotel prezydenta Polski. W ramach kampanii „Samorządy Naprzód” odbyły się spotkania w Żninie i w Solcu Kujawskim. Czytaj dalej »
Wybory 2025. Karol Nawrocki opowiadał o podatkach w Chełmnie
2025-03-12, 18:48Kandydat na prezydenta RP popierany przez PiS odwiedził w poniedziałek nasz kujawsko-pomorskie. W Chełmnie spotkał się na rynku z mieszkańcami. Czytaj dalej »
Włocławska „Solidarność" namawia do głosowania na Karola Nawrockiego
2025-03-11, 20:23Lider włocławskiej ,,Solidarności', wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Włocławsko-Toruńskiego, Janusz Dębczyński, zaapelował do członków związku o głosowanie na Karola Nawrockiego w zbliżających się wyborach prezydenckic… Czytaj dalej »
Politycy PiS z regionu jadą w teren. Będą spotkania otwarte promujące kandydata tej partii
2025-03-10, 17:01Bydgoscy działacze Prawa i Sprawiedliwości rozpoczynają podróż po regionie. Będą odwiedzać wszystkie gminy z okręgu bydgoskiego. Podczas spotkań otwartych mają zachęcać do oddania głosu w wyborach prezydenckich na Karola Nawrockiego… Czytaj dalej »