Rafał Bruski: Na miejskie inwestycje przeznaczyliśmy już miliardy złotych
Rafał Bruski finalizuje kampanię, w której ponownie ubiega się o urząd włodarza Bydgoszczy. – To czas na to, by prezydent dokończył wiele projektów, które rozpoczął – mówił na konferencji szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej Michał Sztybel.
Rafała Bruskiego poparł poseł Dariusz Joński (KO). – Kiedy przyjeżdżam do Bydgoszczy, to jestem bardzo mile zaskoczony, nie tylko tym, jak Bydgoszcz się zmieniła, jak jest czysta, ale tą estetyką miasta. Nie byłoby tego, gdyby nie świetny gospodarz, świetny prezydent Rafał Bruski. Apeluję do wszystkich wyborców, żeby oddać na niego głos, bo jest po prostu świetnym fachowcem. Potrafił zbudować całą drużynę (sztab – przyp. red.) – mówił.
– Właśnie z taką drużyną z różnych opcji politycznych współpracuję i to jest bardzo dobra współpraca. Każdy, kto chodzi po mieście, te zmiany zauważa, to są już miliardy, które przeznaczyliśmy na miejskie inwestycje – podkreślił Rafał Bruski.
– To czas na to, żeby Rafał Bruski dokończył wiele projektów, które rozpoczął. Panie prezydencie, popieramy – mówił wojewoda Michał Sztybel, szef lokalnych struktur Platformy Obywatelskiej.
W spotkaniu uczestniczyli także zastępca prezydenta Mirosław Kozłowicz, przewodniczący Lewicy w Bydgoszczy, oraz radni.
Zobacz także
Głosowanie korespondencyjne w wyborach prezydenckich
2015-04-27, 13:09W Bydgoszczy - blisko 80 osób, w Toruniu - 25, we Włocławku - 9, a w Koronowie - nikt. Mowa o osobach, które zgłosiły do tej pory w tych urzędach zamiar głosowania korespondencyjnego w najbliższych wyborach prezydenckich Czytaj dalej »
PO podsumowuje 5 lat rządów prezydenta Komorowskiego
2015-04-20, 12:43Tomasz Szymański poseł Platformy Obywatelskiej na specjalnej konferencji poinformował o sukcesach obecnego prezydenta Bronisława Komorowskiego i jego związkach z Grudziądzem. Czytaj dalej »
Magdalena Ogórek w Bydgoszczy o nauczycielach i na harleyu [zdjęcia]
2015-04-18, 17:07- Państwo powinno szczególnie dbać o nauczycieli - mówiła w Bydgoszczy Magdalena Ogórek, kandydatka SLD na Prezydenta RP. Czytaj dalej »
Wybory prezydenckie/ Pierwszy raz wszyscy wyborcy mogą głosować korespondencyjnie
2015-04-17, 12:33Po raz pierwszy wszyscy obywatele - a nie tylko niepełnosprawni i przebywający za granicą - będą mogli w wyborach prezydenckich zagłosować korespondencyjnie. Są też inne ułatwienia, m.in. możliwość głosowania w dowolnym miejscu… Czytaj dalej »
Wybory w Świeciu, Nieszawie i Osięcinach
2015-04-16, 12:22W najbliższą niedzielę (19.04) odbędą się wybory w trzech miejscowościach województwa kujawsko-pomorskiego. Nowych radnych wybiorą mieszkańcy Świecia nad Wisłą, Nieszawy oraz Osięcin w powiecie radziejowskim. Czytaj dalej »
Posłowie PiS wytykają Bronisławowi Komorowskiemu niespełnione obietnice
2015-04-13, 13:35Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości rozpoczęli kampanię 'Obiecał i oszukał'. W całym regionie organizują konferencje prasowe. Krytykują ubiegającego się o reelekcję prezydenta Bronisława Komorowskiego. Przypominają jego… Czytaj dalej »
PiS zapowiada "szerszą ofensywę" mającą rozliczać B. Komorowskiego
2015-04-12, 11:56PiS zapowiada 'szerszą ofensywę' mającą rozliczać prezydenta Bronisława Komorowskiego z obietnic sprzed 5 lat i z jego prezydentury. Jej elementem ma być zaprezentowany w niedzielę spot wyborczy pt. 'Obiecał i oszukał'. Czytaj dalej »
Komorowski: bezpieczeństwo dotyczy każdej polskiej rodziny, każdego obywatela
2015-04-12, 10:29Bezpieczeństwo to nie tylko kwestia sił zbrojnych, to także problem bezpieczeństwa każdej polskiej rodziny - powiedział w niedzielę prezydent Bronisław Komorowski. Zapowiedział, że w środę podsumuje 5 lat prezydentury i plany na… Czytaj dalej »
Kukiz: Duch obywatelski jest coraz mocniejszy
2015-03-28, 16:41Zebranie 250 tys. podpisów nie posiadając struktur, pieniędzy ani zaprzyjaźnionych mediów to wielki sukces. Tak o swoim wyniku mówił goszczący w Toruniu Paweł Kukiz, kandydat na prezydenta Polski. Czytaj dalej »
PKW zarejestrowała kandydaturę Jacka Wilka
2015-03-26, 16:13Adwokat, polityk Kongresu Nowej Prawicy Jacek Wilk jest oficjalnym kandydatem w wyborach prezydenckich. W czwartek Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała jego kandydaturę. Wilk jest piątym zarejestrowanym przez PKW kandydatem. Czytaj dalej »