Tanie żłobki i przedszkola, biznes, budowa lokalnych ulic. Cichowicz wylicza postulaty
Targowisko, Trasa Staromostowa, bezpieczeństwo – kandydat Konfederacji i Bezpartyjnych Samorządowców na prezydenta Torunia Maciej Cichowicz przypomniał tematy, który poruszał w kampanii wyborczej.
Podkreślał, że tym, czego Toruń potrzebuje w najbliższych latach, nie jest budowa kolejnego mostu, a poprawa dojazdu do już istniejących. Mówił też o tym, co jego zdaniem jest najważniejsze dla miasta i jego mieszkańców.
– Żebyśmy mieli opiekę dla osób starszych, żebyśmy mieli tanie żłobki i przedszkola, żeby w to wprząc biznes, żebyśmy robili różne rzeczy razem z uniwersytetami, żebyśmy wspierali toruńskich biznesmanów, abyśmy budowali lokalne ulice – wyliczał. – To jest moja wizja miasta i myślę, że torunianie spróbują powierzyć mi to zadanie i powiedzą: człowiek, który nigdy nie rządził tak dużym organizmem, ale ma wizję i chce wsparcia się na mądrości innych, który mówi o rzeczach, które dla nas są istotne – to właśnie jemu powierzymy urząd prezydenta miasta Torunia – mówił.
Maciejowi Cichowiczowi podczas briefingu towarzyszyła żona.
Zobacz także
PiS zaprezentował kandydatów na radnych Torunia
2014-10-12, 15:31W czasie konwencji wyborczej w Toruniu przedstawiono kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do toruńskiej rady miasta. PiS idzie do wyborów samorządowcy z hasłem 'Słuchać Polaków, zmieniać Polskę'. Czytaj dalej »
Program i kandydaci toruńskiego "Czasu Mieszkańców"
2014-10-10, 14:16Bezpieczeństwo na osiedlowych drogach, więcej miejsc zielonych do odpoczynku i rekreacji, parkingi wielopoziomowe, dom kultury na Rubinkowie i bezpłatny dostęp do internetu dla mieszkańców. Takie pomysły na rozwój miasta mają kandydaci… Czytaj dalej »
4 kandydatów na urząd prezydenta Inowrocławia
2014-10-10, 10:30Czterech kandydatów będzie ubiegać się o stanowisko prezydenta Inowrocławia podczas listopadowych się wyborów samorządowych. Czytaj dalej »
Bydgoska konwencja wyborcza SLD
2014-10-09, 20:19Kandydatów do rady miasta, sejmiku województwa oraz na prezydenta miasta przedstawił na konwencji wyborczej Sojusz Lewicy Demokratycznej w Bydgoszczy. Czytaj dalej »
Edyta Mokra kandydatem na prezydenta Włocławka
2014-10-09, 18:14Edyta Mokra - prawnik, była radna, w przeszłości dyrektor Miejskiego Zespołu Opieki Zdrowotnej jest kandydatem Komitetu Wyborczego ,,Bezpartyjny Włocławek' na prezydenta miasta. Czytaj dalej »
Kandydat PiS na prezydenta Bydgoszczy - priorytetem gospodarka
2014-10-09, 17:59Gospodarka ma być priorytetem kandydata PiS na prezydenta Bydgoszczy Marka Gralika, który obiecuje m.in. współpracę z przedsiębiorcami oraz inwestowanie w komunikację miejską. Gralik chce prowadzić kampanię wyborczą pod hasłem… Czytaj dalej »
Nowa Prawica nie wystawi kandydata na prezydenta Włocławka
2014-10-09, 17:32Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke zaprezentowała we Włocławku swój program wyborczy. Postuluje zmniejszenie podatków komunalnych, likwidację straży miejskiej, oddanie miejskich szkół w ręce społecznych stowarzyszeń, a także prywatyzację… Czytaj dalej »
Nowa Prawica zaprezentowała kandydatów do sejmiku województwa
2014-10-09, 17:11Obniżenie zadłużenia województwa, racjonalne wydawania unijnych pieniędzy i bliższa współpraca z mieszkańcami regionu - to główne punkty programu Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikke , która przedstawiła w Toruniu kandydatów do… Czytaj dalej »
Konferencja Konstantego Dombrowicza - kandydata na stanowisko prezydenta Bydgoszczy
2014-10-05, 15:49Brak własnych, oryginalnych pomysłów inwestycyjnych i realizowanie zaplanowanych jeszcze w poprzedniej kadencji przedsięwzięć - to główne zarzuty byłego prezydenta miasta Konstantego Dombrowicza wobec obecnej ekipy rządzącej By… Czytaj dalej »
Kandydaci SLD Lewica Razem na radnych powiatu bydgoskiego
2014-10-03, 17:44Chcą zmniejszyć bezrobocie w powiecie bydgoskim i walczyć o poprawę jakości dróg. Czytaj dalej »