Krzysztof Kukucki: Przywrócimy Starówce we Włocławku przedwojenny blask
Kandydat Nowej Lewicy na prezydenta miasta deklaruje, że w kamienicach należących do miasta, powstaną mieszkania na wynajem o wysokim standardzie. To sprawi, że Starówka – podobnie jak przed wojną – stanie się najbardziej prestiżową dzielnicą miasta.
– Chcemy zaproponować mieszkańcom nowe mieszkania na wynajem. Licząc na to, że zmienimy ten trend i to, co się dzisiaj dzieje. Najstarsza część naszego miasta ponownie stanie się tą najbardziej prestiżową. Mieszkania pod wynajem z dojściem do własności sprawi, że będą tam mieszkały osoby z trochę grubszym portfelem. Na takich osobach szczególnie nam zależy – opisywał Kukucki.
Identyczny program ratowania Starówki ma ubiegający się o reelekcję prezydent Marek Wojtkowski z Platformy Obywatelskiej. Włocławek od kilku lat realizuje Gminny Program Rewitalizacji, którego filarem jest odbudowanie prestiżu włocławskiego Starego Miasta.
Zobacz także
Zmiany w transporcie miejskim proponuje kandydat PiS na prezydenta Bydgoszczy Marek Gralik
2014-11-09, 15:45'Dumna i nowoczesna' - taka zdaniem Marka Gralika powinna być Bydgoszcz. Drogę do tego kandydat PiS na prezydenta miasta chce rozpocząć od wprowadzania zmian w transporcie miejskim. Czytaj dalej »
Anna Mackiewicz o Zintegrowanych Inwestycjach Terytorialnych
2014-11-09, 14:31Anna Mackiewicz, Jan Szopiński i Janusz Zemke - bydgoscy politycy SLD krytykują politykę obecnych władz województwa kujawsko-pomorskiego. Czytaj dalej »
Wyborcza konferencja prasowa Rafała Bruskiego
2014-11-09, 13:43O stabilizacji i wzroście dochodów miasta mówił starający się o reelekcję w nadchodzących wyborach samorzadowych prezydent Rafał Bruski. Czytaj dalej »
Punkt badania wzroku elementem kampanii wyborczej w Grudziądzu
2014-11-09, 10:37Andrzej Wiśniewski kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Grudziądza w niecodzienny sposób chce zyskać poparcie mieszkańców. Czytaj dalej »
Śmiałe wizje i sugestie Jacka Kuźniewicza
2014-11-07, 20:50Zgrzyt w szeregach włocławskich struktur lokalnej Platformy Obywatelskiej. Jacek Kuźniewicz - były wiceprezydent Włocławka zaskoczył widzów nie tylko lokalnej telewizji, bardzo śmiałą sugestią. Czytaj dalej »
Priorytety wyborcze Lucyny Andrysiak
2014-11-07, 16:51Kandydatka SLD w okręgu nr 2 do Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Lucyna Andrysiak przedstawiła priorytety, na których chce się skupić w przyszłej kadencji. Czytaj dalej »
Kampania wyborcza "przez pomyłkę" na koszt podatników
2014-11-07, 16:33Marek Wojtkowski - poseł Platformy Obywatelskiej i kandydat na prezydenta Włocławka, wykorzystał w swojej kampanii wyborczej pieniądze podatników. Czytaj dalej »
SLD we Włocławku o propozycji kandydata PiS na prezydenta miasta
2014-11-06, 18:34We Włocławku sztab SLD odniósł się do planów Prawa i Sprawiedliwości. Jarosław Chmielewski - włocławski lider i kandydat na prezydenta miasta obiecał, że jeśli wygra wybory to zwolni osoby fizyczne z podatku od nieruchomości. Czytaj dalej »
Radny PiS złożył wniosek do prokuratury ws. sprzedaży Zawiszy
2014-11-06, 18:01- Dość zamiatania sprawy pod dywan - mówi o prywatyzacji bydgoskiego Zawiszy radny PiS Tomasz Rega i złożył do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Czytaj dalej »
Park przemysłowy przedmiotem konfliktu w Warlubiu
2014-11-06, 13:47Konflikt wokół parku przemysłowego w gminie Warlubie w powiecie świeckim, może być wykorzystywany jako element walki wyborczej Czytaj dalej »