Darmowe autobusy, gastronomia i kino letnie. Propozycje Arkadiusza Fajoka dla inowrocławian
Kino letnie, punkty gastronomiczne, czy plenerowa scena dla zespołów muzycznych. Taki pomysł na nową część Parku Solankowego w Inowrocławiu ma Arkadiusz Fajok, kandydat na prezydenta tego miasta w zbliżających się wyborach samorządowych.
– Jest pomysł na strefę gastronomiczną, również na kino letnie, które jest mocno pożądane i bardzo często mieszkańcy sygnalizują w rozmowach, że takie miejsce na pewno by się sprawdziło w Inowrocławiu. W ramach tego kina, można by było zagospodarować od czasu do czasu strefę kibica. Przecież mamy inowrocławskich sportowców i drużyny. Możemy spotykać się wspólnie i razem kibicować. Przy większych wydarzeniach sportowych, również ogólnopolskich czy międzynarodowych też takie miejsca na pewno zdałyby egzamin – zaznaczył Fajok.
Arkadiusz Fajok uważa, że w Inowrocławiu powinno powstać też kryte lodowisko. Kandydat na prezydenta Inowrocławia wcześniej zapowiedział, że będzie walczył także o darmową komunikację miejską w swoim mieście.
Zobacz także
Islandia wybierze nowy parlament
2013-04-26, 18:36Na Islandii odbędą się w sobotę wybory parlamentarne, w których faworytami są dwie partie przeciwne wejściu kraju do Unii Europejskiej. Czytaj dalej »
Poseł Piecha wygrał wybory do Senatu
2013-04-22, 08:22Dotychczasowy poseł Bolesław Piecha z PiS zwyciężył w niedzielnych wyborach uzupełniających do Senatu w okręgu rybnickim; pokonał siedmiu innych kandydatów. Piecha obejmie mandat po zmarłym w styczniu senatorze Antonim Motyczce… Czytaj dalej »
Minister Cyfryzacji do Parlamentu Europejskiego
2013-04-12, 08:53Minister administracji i cyfryzacji Michał Boni powiedział piątek, że rozważa kandydowanie w wyborach do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się w 2014 r. Czytaj dalej »
"Wyzwania współczesnego prawa wyborczego"
2013-03-15, 17:29Naukowcy oraz specjaliści zajmujący się tematyką wyborów spotkali się dziś w Toruniu na konferencji 'Wyzwania współczesnego prawa wyborczego'. Rozmowy dotyczyły m.in. konieczności usprawnienia procedur wyborczych oraz wątpliwości… Czytaj dalej »