Polskie drogi i wspieranie rodzimych produktów w wyborczym programie Marcina Wrońskiego
Marcin Wroński kandydat na posła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości podsumował swoją kampanie. Polityk przypomniał swoje najważniejsze postulaty.
– Jeżeli chodzi o mój program, to oczywiście są to kwestie komunikacyjne. Przebudowa, modernizacja drogi nr 15 z Inowrocławia do Gniezna, łatwiejsze połączenie nas z drogą ekspresową i dalej do Poznania, i do autostrady A1. Z drugiej strony, modernizacja drogi do Torunia i połączenie nas z autostradą A2, plus modernizacja drogi 25 i to przez całe województwo kujawsko-pomorskie, bo to jest nasza główna trasa, którą jeździmy do województwa zachodniopomorskiego, do środkowego Pomorza – wyjaśnia Marcin Wroński.
Marcin Wroński zapewnił też, że jako poseł będzie współpracował z rządem i samorządem, czego jego zdaniem nie potrafił obecny prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza. Polityk dodał jeszcze, że nadal zamierza działać na rzecz wspierania polskich produktów i usług.
Zobacz także
Kłopotek liderem listy do PE na Kujawach i Pomorzu
2014-03-01, 17:37Poseł Eugeniusz Kłopotek otworzy kujawsko-pomorską listę PSL w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kandydatów przedstawiono na sobotniej Wojewódzkiej Konwencji Wyborczej Polskiego Stronnictwa Ludowego w Bydgoszczy. Czytaj dalej »
Jarosław Gowin w Toruniu
2014-02-27, 14:24W wyborach do Parlamentu Europejskiego idziemy pod hasłem 'Wielka Polska w małej Unii' - mówił podczas pobytu w Toruniu Jarosław Gowin. Czytaj dalej »
Kontrowersje wokół wyborów Miss UMK
2014-02-14, 12:09Przeciwnicy organizowania wyborów najpiękniejszej studentki UMK zwrócili się do rektora Uczelni prof. Andrzeja Tretyna. W piśmie apelują o niefirmowanie nazwy konkursu nazwą uczelni oraz brak obecności kogokolwiek z władz rektorskich… Czytaj dalej »
Wicepremier na Kujawach i Pomorzu
2014-02-01, 15:58Nie ma Europy i przyszłości bez przedsiębiorczości - mówił goszczący w sobotę w Przysieku pod Toruniem Janusz Piechociński. Czytaj dalej »
"Wybory? Lubię to!"
2014-01-30, 18:45'Wybory? Lubię to!' - to hasło kampanii, zorganizowanej przez Centrum Studiów Wyborczych UMK w Toruniu. Akcja adresowana jest do młodzieży, która pierwszy raz może skorzystać ze swojego prawa wyborczego. Czytaj dalej »
Tworzą się struktury Polski Razem we Włocławku
2014-01-21, 16:01Polska Razem Jarosława Gowina rozpoczęła budowę swoich struktur we Włocławku. Prowadzi już pierwsze rozmowy z potencjalnymi koalicjantami o tworzeniu samorządowych list wyborczych. Działania nowych struktur wspiera od początku młodzież… Czytaj dalej »
Włocławska Młodzieżowa Rada Miasta zawiesiła działalność
2014-01-13, 18:10Wybory do Rady Miejskiej Włocławka unieważnione. Działalność rady zawieszona przynajmniej do końca kwietnia. Chodzi o Młodzieżową Radę Miasta, tworzoną przez nastolatków - uczniów włocławskich szkół. Czytaj dalej »
Toruń ma pieniądze na kolejne inwestycje współfinansowane z UE
2014-01-01, 12:33W 2014 roku toruński samorząd chce skupić się na zadaniach związanych z nowym podziałem unijnych pieniędzy. Czytaj dalej »
Prognozy "Europy Plus" na Kujawach i Pomorzu
2013-10-24, 21:28Projekt 'Europa Plus' w kujawsko-pomorskiem ma się dobrze - mówią przedstawiciele partii i organizacji wchodzących w skład rady politycznej Europy Plus w regionie. Czytaj dalej »
Prawica we Włocławku stanie do wyborów podzielona
2013-09-23, 16:58Jeśli w zbliżającym się referendum włocławianie odwołają prezydenta Andrzeja Pałuckiego z SLD, zaś premier nie ustanowi komisarza rządowego, lecz zarządzi wybory - prawica nie pójdzie do nich zjednoczona. Czytaj dalej »