Sobota, 23 stycznia 2021 r.   Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda
Meteorolodzy ostrzegają: w nocy przymrozki, drogi będą oblodzone
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "koszykówka"

2021-01-22 Energa Basket Liga - Polski Cukier wraca ze Stargardu na tarczy Polski Cukier Toruń przegrał z PGE Spójnią Stargard 86:79 w piątkowym meczu Energa Basket Ligi. Goście świetnie zagrali czwartą kwartę i wygrali całe spotkanie. Zła passa koszykarskich zespołów z regionu trwa. » więcej 2021-01-21 Energa Basket Liga - Lider zbyt silny dla Astorii Enea Zastal BC Zielona Góra od drugiej kwarty kontrolował wydarzenia na boisku i ostatecznie pokonał Enea Astorię Bydgoszcz 104:76 w 23. kolejce Energa Basket Ligi. » więcej 2021-01-20 Energa Basket Liga Kobiet - Holenderskie wzmocnienie pod koszem KS Basket 25 Janis Ndiba Boonstra (183cm, 23 lata) została nową zawodniczką KS Basket 25 Bydgoszcz. 23-letnia Holenderka ma zastąpić kontuzjowaną Magdalenę Szajtauer, która w listopadzie zerwała ścięgna Achillesa. » więcej 2021-01-19 Energa Basket Liga - Anwil na kolanach. Śląsk zmiażdżył Rottweilery w "świętej wojnie" Anwil Włocławek w coraz głębszym kryzysie. Zespół Przemysława Frasunkiewicza nawet przez chwilę nie zagroził Śląskowi Wrocław w zaległym meczu 19. kolejki Energa Basket Ligi. » więcej 2021-01-18 Energa Basket Liga - Nowy podkoszowy w składzie Polskiego Cukru Toruń [wideo] Marko Ramljak (27 lat, 203 cm) dołączy do Polskiego Cukru Toruń. Chorwat będzie grał w zespole Twardych Pierników do końca obecnego sezonu. » więcej 2021-01-17 Energa Basket Liga - Anwil poległ w Warszawie. Faza play-off się oddala Zaledwie 9 punktów w ostatniej kwarcie sprawiło, że Anwil poniósł 13. porażkę w sezonie. » więcej 2021-01-16 Tauron 1. Liga - Pewne 3 punkty siatkarzy BKS Visły Bydgoszcz Faworyt z Bydgoszczy nie zawiódł i mimo ambitnej postawy Krispolu Września wygrał 3:0. » więcej 2021-01-15 Energa Basket Liga - Anwil wraca na zwycięską ścieżkę Anwil Włocławek pokonał GTK Gliwice 87:81 w zaległym meczu 20. kolejki Energa Basket Ligi. Liderem Ivan Almeida. » więcej 2021-01-15 El. ME koszykarzy - Powołania dla koszykarzy z regionu Wśród 24 zawodników powołanych przez trenera reprezentacji Polski Mike’a Taylora na lutowe mecze eliminacji mistrzostw Europy koszykarzy z Hiszpanią i Rumunią znaleźli się koszykarze z Torunia i Bydgoszczy, oraz syn byłego trenera Anwilu ... » więcej 2021-01-15 Energa Basket Liga - HydroTruck Radom pokonuje Enea Astorię Bydgoszcz 17 trójek graczy HydroTrucka Radom sprawiło, że Astoria musiała przełknąć gorycz porażki w jedynym piątkowym meczy Tauron Basket Ligi. » więcej