Sobota, 06 marca 2021 r.   Imieniny: Róży, Jordana, Agnieszki
Polskie Radio PiK » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "koszykówka"

2021-03-06 Puchar Polski - Koszykarki KS Basket 25 w półfinale! Wicemistrz Polski pewnie pokonał najlepszą drużynę w I lidze - SKK Polonię Warszawa 83:53. » więcej 2021-03-05 Puchar Polski koszykarek – VBW Arka Gdynia faworytem, Basket czarnym koniem? Broniąca trofeum VBW Arka, niepokonana w ekstraklasie, będzie faworytem turnieju o Puchar Polski, który w piątek rozpoczyna się w Gdyni. - Arka z równym składem ma ogromną przewagę nad rywalami - powiedziała była reprezentacyjna koszykark ... » więcej 2021-03-02 Energa Basket Liga - Skuteczna pogoń i zwycięstwo Polskiego Cukru Polski Cukier Toruń pokonał na wyjeździe Polpharmę Starogard Gdański 94:87. Decydująca okazała się czwarta kwarta, wygrana przez Twarde Pierniki ośmioma punktami. » więcej 2021-02-28 Energa Basket Liga Kobiet - Szalony mecz i wygrana Basketu 25 w Bydgoszczy 16 remisów i 18 zmian prowadzenia - takie emocje zafundowały swoim kibicom koszykarki Basketu 25 Bydgoszcz, które rzutem na taśmę pokonały DGT AZS Politechnikę Gdańską 77:76. » więcej 2021-02-26 Energa Basket Liga - Komenda i Janiak uzupełniają skład Anwilu Włocławek 22-letni Rafał Komenda oraz 31-letni Damian Janiak podpisali kontrakty z Anwilem Włocławek. Ich pozyskanie to odpowiedź na problemy z kontuzjami trapiące Rottweilery. » więcej 2021-02-25 Energa Basket Liga - Passa kontuzji w Anwilu Włocławek trwa Podczas wczorajszego meczu treningowego z Polskim Cukrem Toruń, Shawn Jones i Andrzej Pluta junior doznali urazów. » więcej 2021-02-25 Energa Basket Liga Kobiet - Wygrana Basketu 25 z gorzowiankami W zaległym meczu 12. kolejki w Bydgoszczy, zespół KS Basket 25, mimo słabszych kilku minut w czwartej kwarcie, pokonał PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski. » więcej 2021-02-23 Energa Basket Liga - 7 przypadków koronawirusa w Astorii Bydgoszcz Enea Astoria poinformowała, że wczorajsze testy potwierdziły 7 przypadków koronawirusa w zespole. Zakażeni czują się dobrze. Najbliższe spotkanie z Asseco Arką Gdynia zostało przełożone. » więcej 2021-02-23 Energa Basket Liga Kobiet - Basket 25 powalczy z sąsiadem z tabeli. Transmisja w Polskim Radiu PiK! Wicemistrz Polski w miniony weekend, przegrałz CCC Polkowice i spadł na 5. miejsce w tabeli. Kolejnym rywalem będzie grająca w kratkę PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. » więcej 2021-02-22 Eliminacje Mistrzostw Europy koszykarzy - Odmłodzona Polska pokonała Rumunię Reprezentacja Polski koszykarzy pokonała w Gliwicach Rumunię 88:81 w ostatnim meczu grupy A eliminacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni, którzy już byli pewni udziału w Eurobaskecie 2022, zajęli trzecie miejsce w tabeli (bilans 3-3). » więcej