Sobota, 29 stycznia 2022 r.   Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Wydział Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed silnym wiatrem, nawet do ponad 100 km/h
Wydział Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed silnym wiatrem, nawet do ponad 100 km/h
Wydział Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed silnym wiatrem, nawet do ponad 100 km/h
Grand PiK
Polskie Radio PiK » Grand PiK
Plichta

Akademicki Grand PiK 2021

Już po raz trzeci mamy przyjemność zaprosić Studentów Uczelni prowadzących kierunki dziennikarskie, do wzięcia udziału w Konkursie Artystycznych Form Radiowych „ Akademicki Grand PiK 2021”.
Główna idea Konkursu - utwory może różnić gatunek, ale musi łączyć sztuka, pozwala na przegląd różnorodnych form radiowych, zatem liczymy, że będziemy obserwować zmagania twórców słuchowisk i reportaży, jak i innych form, niemieszczących się w zdefiniowanych gatunkach radiowych. Zależy nam, by towarzyszący konkursowi profesjonalnemu (od 21 do 25 czerwca br.), przegląd prac studentów kierunków dziennikarskich, reprezentowany był przez uczelnie z całego kraju. Adepci dziennikarstwa wezmą udział także w warsztatach.
Jeżeli ograniczenia i obostrzenia związane ze stanem epidemii SARS-CoV-2 zostaną złagodzone, planujemy, że Konkurs Artystycznych Form Radiowych i Warsztaty Sztuki Radiowej „ Akademicki Grand PiK 2021” odbędą się 25 czerwca 2021 roku w Bydgoszczy, w tym samy dniu zaplanowaliśmy też uroczyste wręczenie nagród, podczas gali finałowej. Jeżeli dojdzie do zaostrzenia przepisów epidemicznych, postaramy się wskazać inny, bezpieczny termin lub tak, jak w ubiegłym roku, zmienimy formułę Konkursu, dotyczącą organizacji Warsztatów. Termin zgłaszania prac do Konkursu i udziału w Warsztatach ustaliliśmy na 14 maja br.
Prosimy o składanie deklaracji udziału w Warsztatach. Udzielenie nam takiej informacji już na tym etapie, pozwoli na zapewnienie bezpiecznych warunków uczestnictwa w Konkursie. Wszelkie informacje można kierować do sekretarza Konkursu: Dorota Gruszka, tel. 600 22 66 87, dorotagruszka@radiopik.pl.
Będzie dla organizatora - Polskiego Radia PiK – wielką radością, jeśli w tym roku spotkamy się wszyscy – OSOBIŚCIE - w Bydgoszczy!