Poniedziałek, 18 stycznia 2021 r.   Imieniny: Piotra, Małgorzaty
Polskie Radio PiK » Sport
Spółdzielnia
2019-11-10, 20:15 Wyniki za Polska Agencja Prasowa

Superliga tenisistów stołowych - porażka Gwiazdy Bydgoszcz. Triumfy Manekina i Olimpii-Unii

Tenis stołowy. Fot. pixabay.com
Tenis stołowy. Fot. pixabay.com
W 8. kolejce superligi tenisistów stołowych drużyna Lotto Zooleszcz Gwiazdy Bydgoszcz przegrała na wyjeździe z Bogorią Grodzisk Mazowiecki 1:3. Z kolei w tej serii spotkań triumfowały zespoły Energi Manekin Toruń i ASTS Olimpii-Unii Grudziądz, które pokonały odpowiednio Wartę Kostrzyn nad Odrą (3:1) i Pogoń Lębork (3:1).
Wyniki 8. kolejki i tabela rozgrywek:

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Lotto Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 3:1
Masaki Yoshida – Artur Grela 3:1
Marek Badowski – Asuka Machi 1:3
Pavel Sirucek – Wiaczesław Burow 3:1
Masaki Yoshida – Asuka Machi 2:1

Warta Kostrzyn nad Odrą – Energa Manekin Toruń 1:3
Daniel Bąk – Tomasz Kotowski 3:1
Jakub Masłowski - Taimu Arinobu 0:3
Sławomir Dosz – Konrad Kulpa 0:3
Daniel Bąk – Taimu Arinobu 0:2

Poltarex Pogoń Lębork - ASTA Olimpia-Unia Grudziądz 1:3
Chan-Hyeok Park - Marco Golla 3:1
Adam Dosz - Jeongwoo Park 0:3
Bogusław Koszyk - Jan Zandecki 1:3
Chan-Hyeok Park - Jeongwoo Park 1:2

Dekorglass Działdowo – Fibrain KU AZS Politechnika Rzeszów 1:3
Wei Shihao – Tomasz Lewandowski 3:1
Wang Yang – Pang Yew En Koen 2:3
Paweł Fertikowski – Piotr Chodorski 3:2
Wei Shihao - Pang Yew En Koen 0:2

PKS Kolping Frac Jarosław – Dojlidy Białystok 3:0
Kou Lei – Li Youngyin 3:2
Han Qiyao – Wang Zeng Yi 3:0
Daniel Górak – Przemysław Walaszek 3:0

AZS AWFiS Balta Gdańsk – 3S Polonia Bytom 2:3
Patryk Chojnowski – Antonin Gavlas 3:2
Yu Khinhang – Robert Floras 2:3
Bartosz Such – Marcin Balcerzak 1:3
Patryk Chojnowski – Robert Floras 2:1
Mateusz Troka, Yu Khinhang – Marcin Balcerzak, Antonin Gavlas 1:2

Miejsce Drużyna Mecze (z-p) Punkty Sety
1. Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki 8 (7-1) 20 23:10
2. Dekorglass Działdowo 8 (7-1) 20 22:9
3. Energa Manekin Toruń 8 (7-1) 19 21:9
4. Kolping Frac Jarosław 8 (6-2) 19 21:9
5. Lotto Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz 8 (5-3) 12 19:14
6. Fibrain AZS Politechnika Rzeszów 8 (5-3) 12 18:16
7. Dojlidy Białystok 8 (3-5) 11 13:18
8. ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 9 (3-6) 9 15:23
9. 3S Polonia Bytom 8 (3-5) 8 12:17
10. AZS AWFiS Balta Gdańsk 8 (2-6) 6 11:22
11. Poltarex Pogoń Lębork 8 (1-7) 5 11:21
12. UKS Warta Kostrzyn nad Odrą 9 (0-9) 3 9:27

Program 9. kolejki:

czwartek (28.11.2019, godz. 18:00)
Lotto Zooleszcz Gwiazda Bydgoszcz - Dekorglass Działdowo
Energa Manekin Toruń - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki

Drużyna ASTS Olimpii-Unii Grudziądz rozegrała już awansem spotkanie 9. kolejki i wygrała u siebie z WKS-em Wartą Kostrzyn nad Odrą 3:2.
tenis stołowy

Sport

2020-12-05, godz. 19:26 Bydgoscy siatkarze wygrali po raz 10. w pierwszej lidze W meczu 12. kolejki pierwszej ligi, siatkarze BKS Visły Bydgoszcz pokonali w Hali Łuczniczka BAS Białystok 3:1. To już dziesiąta wygrana bydgoskiej drużyny w ... » więcej 2020-12-05, godz. 19:19 Porażka koszykarzy Anwilu z najsłabszym zespołem ekstraklasy W meczu 15. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarze Anwilu Włocławek przegrali w Hali Mistrzów z zajmującą w tabeli ostatnie miejsce Polpharmą Starogard Gdańsk ... » więcej 2020-12-04, godz. 20:42 Znamy ambasadora i maskotkę Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce Toruńska piernikowa 'Katarzynka' została oficjalną maskotką Halowych Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce, które odbędą się w Arenie Toruń od 4 do 7 marca 202 ... » więcej 2020-12-04, godz. 20:32 Wygrana toruńskich hokeistów w Sanoku W 22. kolejce ekstraligi wyjazdowe zwycięstwo odnieśli hokeiści z Torunia. Energa pokonała na lodowisku w Sanoku miejscowy STS 4:2. Dzięki wygranej torunianie ... » więcej 2020-12-03, godz. 21:46 Koszykarski klasyk dla Anwilu W zaległym meczu z 4. kolejki Energa Basket Ligi, koszykarze Anwilu Włocławek wygrali w Hali Mistrzów ze Śląskiem Wrocław 93:78. Pierwsza kwarta emocjonująca, ... » więcej 2020-12-02, godz. 21:44 Międzynarodowy sukces młodej pięściarki ze Świecia Oliwia Czerwińska z Wdy Świecie zdobyła złoty medal w zakończonych w Sofii mistrzostwach Europy kadetów w boksie w kat. 75 kg. W finałowej walce Polka pokonał ... » więcej 2020-12-02, godz. 19:35 Pewne zwycięstwo bydgoskich siatkarzy w pierwszej lidze W kolejnym meczu pierwszej ligi, siatkarze BKS Visły Bydgoszcz pokonali w hali Łuczniczka zespół Norwida Częstochowa 3:0, w setach: 25:14, 25:17 i 25:19. To s ... » więcej 2020-12-02, godz. 19:26 Koszykarki z Torunia rozgromione w Lublinie przez Pszczółkę W 7. kolejce ekstraklasy, koszykarki Energi Toruń przegrały w Lublinie z Pszczółką 40:93. W pierwszej kwarcie torunianki zdobyły zaledwie 8 punktow, a rywalki ... » więcej 2020-12-02, godz. 18:55 Kolejna porażka siatkarek ze Świecia w Tauron Lidze W meczu 8. kolejki rozgrywek Tauron Ligi, siatkarki Jokera Świecie przegrały we własnej hali z Chemikiem Police 0:3. W pierwszym secie nasz beniaminek ekstrak ... » więcej 2020-12-01, godz. 20:38 Hokeiści Energi Toruń pokonali Cracovię W zaległym meczu 12. kolejki hokejowej ekstraklasy, Energa Toruń wygrała na Tor-Torze z Cracovią 5:3. Pierwsza i trzecia tercja kończyły się remisami 1:1. Klu ... » więcej
45678910