Wtorek, 26 października 2021 r.   Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana / Uruchomiono odbudowany po wojnie nadajnik w Toruniu (1947)
Polskie Radio PiK » Program Polskiego Radia PiK

Polskie Radio PiK
z 25 września 2021 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.
10:00 Wsłuchaj się w region
No i mamy jesień, ale początek jesieni może być bardzo przyjemny! W programie propozycje dla aktywnych oraz zaproszenia na imprezy kulturalne, konkurs ze znajomości regionu i dużo jeszcze letniej muzyki . Naszych słuchaczy zabierzemy m.in. na wycieczkę w do Kruszwicy i do Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia, a rowerem pojedziemy w okolice Barcina. Poza tym nasz wóz satelitarny odwiedzi Grudziądz i wielkie biegowe święto- czyli 40-te Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego.