Niedziela, 14 sierpnia 2022 r.   Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana / Utworzono stanowisko korespondenta radiowego we Włocławku (1978)
Polskie Radio PiK » Program Polskiego Radia PiK

Polskie Radio PiK
z 5 stycznia 2021 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.
16:30 Nasz mały świat
Mieszkaniec Legbąda kontra tucholscy drogowcy. Pan Waldemar nie może parkować ciężarówki na działce udostępnionej przez wujka ponieważ drogowcy bez jego wiedzy wykopali głęboki rów odgradzający teren od trasy wojewódzkiej. Urzędnicy przekonują, że działka miała wjazd w innym miejscu i mieszkaniec nie może sam decydować którędy będzie wjeżdżał na plac. Tymczasem Pan Waldemar przekonuje, że ta konkretna działka innego wjazdu nie miała. W audycji o tym jak błahy problem urasta do konfliktu. Czy sprawy nie można było rozwiązać inaczej?