Niedziela, 14 sierpnia 2022 r.   Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana / Utworzono stanowisko korespondenta radiowego we Włocławku (1978)
Polskie Radio PiK » Program Polskiego Radia PiK

Polskie Radio PiK
z 22 grudnia 2020 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.
17:00 Muzyka i sport
Bydgoskie siatkarki trwającego sezonu nie mogą na razie zaliczyć do udanych, ale wierzymy, że to się jeszcze zmieni. Co prawda najbliższy mecz nie będzie najlepszą okazją na przełamanie, bo przeciwnik bardzo mocny, ale trzeba próbować. Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zmierzy się we wtorek z Chemikiem Police. To drużyna, której reklamować nie trzeba. Od wielu lat ścisła ligowa czołówka, wielokrotny i aktualny mistrz Polski oraz uczestnik prestizowej Ligi Mistrzyń. W składzie wiele gwiazd, takich jak: Agnieszka Kąkolewska, Jovana Brakocević, Paulina Maj, czy Martyna Grajber. Bydgoskim zawodniczkom trudno będzie o prezent na święta, ale podobno właśnie w tym czasie cuda się zdarzają. I tej wersji się trzymajmy. Spotkanie rozpocznie się o 17.30, a nasza audycja "Muzyka i sport" pół godziny wcześniej.