Wtorek, 26 października 2021 r.   Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana / Uruchomiono odbudowany po wojnie nadajnik w Toruniu (1947)
Polskie Radio PiK » Program Polskiego Radia PiK

Polskie Radio PiK
z 6 października 2020 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.
22:00 Przebojowa godzina
W audycji nie tylko muzyczne premiery i nowości, ale też fragmenty naszej „Płyty Tygodnia”. Jest nią „Projekt Cohen”, szósty krążek grupy Plateau - zespołu, który zmierzył się już kiedyś z twórczością Marka Grechuty. „Projekt Grechuta” okazał sie wielkim sukcesem - wyprzedane koncerty, fantastyczni goście na płycie i znakomite recenzje. A czy zmierzenie się z twórczością innego mistrza Leonarda Cohena również wyszło tak znakomicie? Proszę się przekonać słuchając „Przebojowej Godziny”! Oprócz fragmentów „Płyty Tygodnia” również spotkanie z zespołem Plateau i możliwość wygrania albumu „Projekt Cohen” z autografami muzyków. Zaprasza Dariusz Gross.