Wtorek, 26 października 2021 r.   Imieniny: Lucjana, Ewarysta, Damiana / Uruchomiono odbudowany po wojnie nadajnik w Toruniu (1947)
Polskie Radio PiK » Program Polskiego Radia PiK

Polskie Radio PiK
z 8 stycznia 2020 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.
22:04 Muzycznie podróże
Styczniowe wieczory, czasami zachmurzone i wietrzne... czasami rozgwieżdżone i mroźne... Jakie warunki pozwolą nam wzbić się w powietrze i lądować w przyjaznych muzycznie portach? Kompanami w kolejnej "Muzycznej podróży" będzie niemiecki projekt NIGHTHAWKS. Na pokładzie Boeinga 707 spędzimy niespełna godzinę naszego nocnego lotu... Ile miejsc zdążymy odwiedzić? Przekonamy się między 22.03 a 23.00. Późno...? Na przyjazne dźwięki zawsze jest dobra pora :)