Niedziela, 14 sierpnia 2022 r.   Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana / Utworzono stanowisko korespondenta radiowego we Włocławku (1978)
Polskie Radio PiK » Program Polskiego Radia PiK

Polskie Radio PiK
z 29 października 2019 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.
12:10 Pytać każdy może
Nowelizacja Prawa o Ruchu drogowym wprowadza wiele istotnych dla kierowców zmian. Jak należy zachować się w przypadku policyjnej kontroli? Czy policjant musi się wylegitymować? Jak tworzy się korytarz życia dla pojazdów uprzywilejowanych? Co to jest jazda na suwak? Czy policjant może skierować kierowcę na powtórny egzamin na prawo jazdy, jeśli ma uzasadnione wątpliwości co do wiedzy i umiejętności kontrolowanego kierowcy? Na wszystkie te pytania i zmiany w prawie o ruchu drogowym odpowiadać będą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.