Tu uczą, jak rozmawiać o dojrzewaniu. Spotkania dla mam z córkami i ojców z synami
Jak rozmawiać z dziećmi o dojrzewaniu? Rodzicom, którzy mają z tym problem, mają to ułatwić spotkania pod hasłem „Staję się kobietą” oraz „Staję się mężczyzną”, na które zaprasza Centrum Nowe Życie w Bydgoszczy.
Spotkania przeznaczone są dla dziewczynek i chłopców w wieku 8-12 lat (odpowiednio z matkami i ojcami), mieszkających w naszym regionie. - To wartościowy czas pełen wiedzy, wsparcia i rozmowy o dojrzewaniu, zdrowiu hormonalnym oraz świadomej trosce o płodność już od najmłodszych lat – informuje Centrum Nowe Życie. - Podczas spotkań pomożemy dzieciom zrozumieć zmiany zachodzące w organizmie i pozytywnie się do nich nastawić.
Porozmawiamy o kobiecości, męskości, zdrowiu i budowaniu dobrych nawyków na przyszłość.
Spotkania dla dziewczynek prowadzi szefowa Centrum - Carine Stranz, a dla chłopców - dr Piotr Broda, ojciec trzech synów i jednej córki.
Spotkania „Staję się kobietą” odbędą się 8 i 10 czerwca o godz. 17.00, a „Staję się mężczyzną” – 11 czerwca o godz. 17.00 w Centrum Nowe Życie przy ul. Farnej 8 w Bydgoszczy. Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a ich partnerem jest Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Zapisy dla dziewczynek i mam: dziewczyna@nowe-zycie.pl