Piątek, 19 lipca 2019 r.   Imieniny: Wincentego, Wodzisława, Marcina
Polskie Radio PiK » Wiadomości lokalne
2019-07-14, 11:10 Redakcja

Poseł PiS Piotr Król nagrał piosenkę. O polityce? Wcale nie!

Piotr Król./fot. PR PiK
Piotr Król./fot. PR PiK
Utwór opublikowany został na Facebooku wraz z krótką historią powstania tej piosenki. - Piszę te słowa w myślach od lat...Tak, marzyłem o tym i wreszcie to zrobiłem! Nagrałem swoją pierwszą piosenkę. Z moim tekstem i wokalem.
Oto, co jeszcze parlamentarzysta napisał w w związku ze swoim wokalnym wyczynem (pisownia oryginalna):

- Baaaaardzo dziękuję Michałowi Maciudzińskiemu za muzykę, naukę, cierpliwość. Za to, że mogę Ci ufać, że Twoje słowa są zawsze radą a nie oceną, za to, że uwierzyłeś, że to co piszę jest szczere. Bez Ciebie nie dałbym rady! Niech dobry Bóg sprawi żeby to dobro do Ciebie wróciło.

Pisać teksty zacząłem jeszcze w liceum, potem była długa przerwa, ileś lat temu do tego wróciłem. Parę razy próbowałem to sfinalizować wydając numer i zawsze było jakieś „ale”. Tak naprawdę nie wierzyłem w siebie i bałem się oceny i reakcji ludzi.

I choć nie czuję się zbyt pewnie pisząc te słowa to jednak wiem, że po prostu chcę i będę to robić. Wreszcie koniec z tym DDA.

Z pokorą czekam na Wasze opinie.
Bo czymże byłaby muzyczna wrażliwość bez dzielenia się nią ? Projekt nazwałem NIEBIESKY. Ci którzy mnie znają, pewnie kojarzą mój ulubiony kolor.


Bydgoszcz

Wiadomości lokalne

2019-07-19, godz. 13:13 Panele fotowoltaiczne na targowisku w Sępólnie. Jest też nowa droga Zakończyły się prace budowlane na drodze prowadzącej do targowiska miejskiego „Mój Rynek”. Przy okazji zmodernizowano infrastrukturę i otoczenie obiektu. Tera ... » więcej 2019-07-19, godz. 12:43 Utrudnienia na dk 10 po zderzeniu auta osobowego z ciężarowym Na drodze krajowej nr 10 występują utrudnienia w miejscowości Złotopole po zderzeniu samochodu osobowego z ciężarowym - poinformowała GDDKiA. » więcej 2019-07-19, godz. 11:22 Wojewoda Bogdanowicz o transporcie i starcie w wyborach Samorządy w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych będą mogły przywrócić połączenia autobusowe, które zostały zlikwidowane. » więcej 2019-07-19, godz. 10:15 Parkingi w Inowrocławiu powstaną czy nie? [wideo] Radny Marcin Wroński upomina się o miejsca parkingowe na osiedlu Rąbin w Inowrocławiu. Przywołuje wyborcze obietnice władz miasta, które miały rozwiązać probl ... » więcej 2019-07-19, godz. 07:20 Policja tworzy „SPEED” do walki z drogowymi piratami Na kujawsko-pomorskich drogach od dziś zacznie działać policyjna grupa „SPEED”. To funkcjonariusze w szybkich BMW z wideorejestratorami, którzy ścigać będą zw ... » więcej 2019-07-19, godz. 06:00 Wakacyjne Radio PiK na Festiwalu Piosenki i Kultury Romów w Ciechocinku Kolorowo, z charakterem, rytmicznie i tanecznie! Dziś w Ciechocinku startuje już 23. Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów. Artyści i zespoły z cał ... » więcej 2019-07-18, godz. 20:50 Toruń dla klimatu: Nie dla plastiku! Chcą działać na rzecz klimatu w mieście. To cel nowej, społeczno-politycznej inicjatywy „Toruń dla klimatu”. Tworzy ją 9 partii i organizacji, które będą m.in ... » więcej 2019-07-18, godz. 19:45 Odkrycie przy przebudowie przy dworcu PKP w Inowrocławiu nie przerwało prac Prace budowlane na placu przed dworcem kolejowym w Inowrocławiu są prowadzone dalej, pomimo odkrycia pomieszczeń byłej lodowni. Roboty zostały częściowe ogran ... » więcej 2019-07-18, godz. 17:20 W Lisewie znów jest posterunek policji. Obok biblioteki Z 6 do 8 etatów Komendant Główny Policji zwiększył, w ostatniej chwili, obsadę posterunku w Lisewie koło Chełmna. W środę odbyło się uroczyste otwarcie odtwor ... » więcej 2019-07-18, godz. 16:15 Tryszczyn pod Bydgoszczą poszerzy granice, by uniknąć administracyjnych paradoksów Podbydgoska wieś leży jednocześnie w dwóch gminach, co przysparza sporo kłopotów administracyjnych i organizacyjnych. Przy okazji budowy drogi S-5 problem moż ... » więcej
1234567