Poniedziałek, 14 października 2019 r.   Imieniny: Liwii, Kaliksta, Bernarda / Dzień Edukacji Narodowej
Sondaż Ipsos: PiS - 43,6 proc.; KO - 27,4 proc.; SLD - 11,9 proc. PSL - 9,6 proc.; Konfederacja - 6,4 proc.
Sondaż Ipsos: PiS - 43,6 proc.; KO - 27,4 proc.; SLD - 11,9 proc. PSL - 9,6 proc.; Konfederacja - 6,4 proc.
Sondaż Ipsos: PiS - 43,6 proc.; KO - 27,4 proc.; SLD - 11,9 proc. PSL - 9,6 proc.; Konfederacja - 6,4 proc.
Polskie Radio PiK » Polskie granie

W poprzednich audycjach

Polskie Granie - 14.20.2019

W programie to, co najnowsze i najpopularniejsze w polskiej muzyce. Premierowe utwory Ani Dąbrowskiej z Grubsonem, Edyty Bartosiewicz i Sarsy! O swoim najnowszym singlu opowiada Patrycja Kosiarkiewicz, a Słuchaczy rozgrzewają nasi kolejni goście - Liber z grupą InoRos. Nie brakuje też nagrań z listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce i spotkania z niezwykłym duetem Ziela! Prezentujemy fragmenty koncertu, który zespół zagrał pod koniec września u nas, w studiu Polskiego Radia PiK!

Polskie granie - 23.09.2019

W audycji Dariusza Grossa zabrzmiały muzyczne premiery i nowości oraz najpopularniejsze utwory ostatnich tygodni. Nie zabrakło też koncertowego przewodnika po Pomorzu i Kujawach oraz nagrań z najchętniej kupowanych w Polsce płyt. Głównym punktem audycji było jednak podsumowanie 1500 notowań Listy Przebojów Polskiego Radia PiK i największe polskie przeboje w 29-letniej historii notowania.

Polskie Granie - 09.09.2019

W audycji Dariusza Grossa m.in. koncertowy przewodnik po Pomorzu i Kujawach oraz nagrania z najchętniej kupowanych w Polsce płyt. Pojawiły się muzyczne premiery, ale nie zabrakło również największych hitów lata 2019. Byli też goście, a wśród nich m.in. Dawid Podsiadło, który opowiadał o swoim najnowszym utworze.

Polskie Granie - 02.09.2019

W audycji Dariusza Grossa zabrzmiały największe hity lata 2019 i powakacyjne premiery. Nie zabrakło utworów z najpopularniejszych płyt w Polsce i gości. Słuchaczy Polskiego Radia PiK zaprosiliśmy też m.in. na niezwykły festiwal L36 do Torunia i na spotkanie z wokalistą, który często gości na polskich listach przebojów. W pierwszy wrześniowy poniedziałek gościem „Polskiego Grania” był Mrozu.

Polskie Granie - 26.08.2019

W audycji Dariusza Grossa muzyczne podsumowanie wakacji 2019, czyli największe hity lata i płyty najchętniej kupowane przez Polaków w wakacyjne miesiące. Nie zabrakło też muzycznych nowości i premier. Naszym Słuchaczom zaproponowaliśmy m.in. nowy, trzeci już singiel zwycięzcy ostatniej edycji „The Voice of Poland”. Marcin Sójka był też gościem „Polskiego Grania”! Nasz kolejny gość to NATALIA - wokalistka, która coraz lepiej radzi sobie na polskim rynku muzycznym i również zyskała popularnośc dzięki programowi „The Voice of Poland”.

Polskie Granie - 12.08.2019

W audycji sporo wakacyjnych nowości i premier, ale też największych hitów lata 2019! Gościem Dariusza Grossa w „Polskim Graniu” była Sarsa. Jej utwory pojawiły się w audycji, ale też można było posłuchać fragmentów naszej „Płyty Tygodnia” w Polskim Radiu PiK. To album „Tylko Muzyka POLSKA” czyli dwie płyty, czterdzieści nagrań, największe polskie gwiazdy, takie jak Hey czy Lady Pank, ale też młodsi wykonawcy, którzy obecnie królują na listach przebojów w naszym kraju, Margaret, Cleo, czy Roksana Węgiel.

Polskie Granie - 01.07.2019

W audycji Dariusza Grossa oprócz muzycznych nowości i premier, także największe wakacyjne hity i utwory z najchętniej kupowanych w Polsce płyt. Byli też goście, m.in Daria Zawiałow, która na Liście Przebojów Polskiego Radia PiK dokonała rzeczy niezwykłej... Aż dwie piosenki wokalistki zajęły czołowe miejsca w 1501 notowaniu! Gościem "Polskiego Grania" była też grupa Reggaeside - zespół znany z programów "Must be the Music" i "Mam Talent". Była to podwójna okazja, żeby spotkać się z tym zespołem. Po pierwsze przedstawiliśmy zupełnie nowy, premierowy utwór Reggaeside, a po drugie - tuż po programie w cyklu "Koncertowe Radio Pik" przypomnieliśmy koncert, który grupa Reggaeside zagrała pod koniec maja br. w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela.

Polskie granie - 24.06.2019

No i mamy wakacje, a w pierwszym wakacyjnym tygodniu proponujemy spotkanie z wokalistką, dla której to będzie badzo pracowity czas! Jej rówieśnicy odpoczywają, a czternastoletnia Roksana Węgiel koncertuje i promuje właśnie wydaną płytę. Debiutancki krążek zwyciężczyni Konkursu Eurowizji dla dzieci i polskiej edycji "The Voice Kids" - to od 24 czerwca "Płyta Tygodnia" w Polskim Radiu PiK! W "Polskim Graniu" zabrzmiały także największe letnie, polskie hity i goście. 30 lipca minie 25 lat od śmierci legendarnego Ryśka Riedla - wokalisty grupy Dżem, a gościem audycji Dariusza Grosssa był Jego syn - Sebastian Riedel. Lider i wokalista grupy CREE opowiadał nie tylko o swoim słynnym ojcu, ale zdradził również naszym Słuchaczom pewną tajemnicę...

Polskie granie - 10.06.2019

W audycji Dariusza Grossa zabrzmiały jak zwykle muzyczne premiery i nowośći oraz najpopularniejsze w Polsce nagrania i utwory z najchętniej kupowanych przez Polaków płyt. Były też zaproszenia na koncerty i spotkania z gośćmi. Wśród nich: Artur Gotz - wokalista i aktor oraz Marcin Sójka - cieszący sie ogromną popularnością zwycięzca "The Voice of Poland". Była też grupa Tulia.

Polskie granie - 03.06.2019

W audycji Dariusza Grossa tradycyjnie zabrzmiało dużo nowej - polskiej muzyki, trochę premier i pewna muzyczna niespodzianka od Korteza. Gośćmi audycji byli m.in. lider i wokalista zespołu IRA - Artur Gadowski, a także aktor i wokalista - Artur Gotz. Powrócili też panowie w garniturach, czyli Smooth Gentlemen. Nie zabrakło również koncertowego przewodnika po Pomorzu i Kujawach oraz zaproszeń na kolejną edycję "Blues na Świecie Festival".
1234567