Piątek, 05 czerwca 2020 r.   Imieniny: Waltera, Bonifacego, Walerii
Polskie Radio PiK » Dwie strony ekranu » Magazyn filmowy
Skorzystaj z oferty. Kliknij! (OGŁOSZENIE WŁASNE NADAWCY)
2019-04-30, 14:22 Adam Droździk

Kwiecień

25 kwietnia 2019

W audycji Iwony Muszytowskiej-Rzeszotek spotkanie z Magdaleną Cielecką, jedną z najpopularniejszych aktorek, która zagrała w najnowszym filmie Borysa Lankosza pt. "Ciemno, prawie noc", zrealizowanym na podstawie książki Joanny Bator. Zapowiedzieliśmy także finał serii Avengers:Koniec gry. W audycji zabrzmiały największe przeboje Jamesa Hornera w klasycznych wersjach.
Polskie Radio PiK - Dwie strony ekranu z 25.04.2019

18 kwietnia 2019

W magazynie "Dwie Strony Ekranu" Bogumiły Wresiło zabrzmiała muzyka Johna Debneya z filmu "Pasja", w reżyserii Mela Gibsona. Gościem audycji był bydgoski reżyser Krzysztof Nowicki, który opowiadał o swoim dokumencie pt. "Sen Leokadii" - o pani Leokadii, jej życiu i nagłym odejściu oraz o pokazach tego filmu na światowych festiwalach filmów dokumentalnych.
Polskie Radio PiK - Dwie strony ekranu z 18.04.2019

4 kwietnia 2019

W audycji Bogumiły Wresiło, Weronika Płaczek - dyrektorka Animocji - zdradziła szczegóły Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych. Impreza rozpoczyna się w Bydgoszczy 7 kwietnia. Bydgoski reżyser, Marcin Sauter z kolejną nagrodą - tym razem na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Kijowie. Już niebawem, w kinie Centrum w CSW w Toruniu, pokaz dokumentu o Michaelu Jacksonie "Leaving Neverland".
Polskie Radio PiK - Dwie strony ekranu z 04.04.2019