Wtorek, 07 kwietnia 2020 r.   Imieniny: Rufina, Celestyna, Jana
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Warto wiedzieć... Warto być!
2015-11-05, 14:15 Bogumiła Wresiło

Kochają mnie do szaleństwa

Kochają mnie do szaleństwa. Fot. znak.com.pl
Kochają mnie do szaleństwa. Fot. znak.com.pl
Polecamy książkę dla wszystkich rodziców, opowiadającą prawdziwą historię Jureczka Halskiego, u którego w trzecim miesiącu życia zdiagnozowano nowotwór. Zdaniem lekarzy dość duży i niebezpiecznie ulokowany w głowie Jureczka glejak, nie dawał chłopcu żadnych szans. O modlitwę w intencji wyzdrowienia Jureczka poproszona została Brygida Grysiak - dziennikarka i autorka książki pt. "Kochają mnie do szaleństwa".

"Niezwykła siła całej rodziny, miłość bliskich i wiara w to, że Jurek mimo zdiagnozowanego glejaka złośliwego może wyzdrowieć, to lekcja nadziei dla wszystkich. Także dla tych, którzy ją stracili. Dopiero w najtrudniejszych sytuacjach możemy odkryć, ile mamy w sobie siły, i zrozumieć, że każdy dzień daje szansę na wielką wygraną. Wystarczy tylko docenić to, co już się ma. I kochać do szaleństwa" - czytamy o książce "Kochają mnie do szaleństwa" na stronie wydawnictwa "Znak".
O historii Jureczka, bohatera książki pt. "Kochają mnie do szaleństwa", mówi jej autorka - Brygida Grysiak. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa "Znak".