Wtorek, 24 listopada 2020 r.   Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Archiwum audycji » 2019
Ogłoszenie własne nadawcy
2019-09-30, 15:32 Adam Droździk

Wrzesień

27 września 2019

Komunikacja była głównym tematem II konferencji Kody Kobiecości. W Bydgoszczy rozmawiano o komunikacji z dzieckiem, partnerem oraz o skutecznym komunikowaniu się w pracy. W audycji Bogumiły Wresiło o komunikacji mówili goście i prelegenci „Kodów Kobiecości”. W magazynie także zaproszenie na rekrutację do nowego projektu „Nie święci garnki lepią”. Projekt skierowany jest do osób zagrożonych ubóstwem, wykluczeniem społecznym, do osób starszych i niepełnosprawnych. Mówiliśmy o zbiórce krwi dla małej Igi.
Polskie Radio PiK - Radiowy klub rodzica z 27.09.2019

20 września 2019

Noc księgarń, czyli książka w roli głównej, w piątkową noc, w małych księgarniach. U nas, o atrakcjach w ramach tego wydarzenia. Zapraszać będziemy na II edycję konferencji "Kody Kobiecości". Tym razem, komunikacja w domu, w pracy i w relacjach. Porozmawiamy też o książce ''Zły dotyk, NIE!'' To poradnik, który być może ośmieli dziecko do wyrażania sprzeciwu, gdy zachowanie dorosłego budzi lęk lub zawstydzenie. W cyklu "Tacy Sami" o Toruńskim Edukacyjnym Pikniku Osób Niepełnosprawnych. Zaprasza Bogumiła Wresiło.
Polskie Radio PiK - Radiowy klub rodzica z 20.09.2019

13 września 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego o różnych aspektach ciąży: od diety, przez wizyty u lekarzy, po aktywność fizyczną. Zaprosiliśmy dzieci i rodziców na 25. Festyn Archeologiczny w Biskupinie. Nie zabrakło też kolejnego odcinka cyklu „Tacy sami”, poświęconego sprawom osób niepełnosprawnych.
Polskie Radio PiK - Radiowy klub rodzica z 13.09.2019

6 września 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego m.in. o uprawianiu sportu przez kobiety w ciąży, a także o początku roku szkolnego i policyjnej akcji pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”. Nie zabrakło oczywiście kolejnego odcinka cyklu „Tacy sami”. Zaprasza Tomasz Kaźmierski.
Polskie Radio PiK - Radiowy klub rodzica z 06.09.2019