Wtorek, 24 listopada 2020 r.   Imieniny: Flory, Emmy, Chryzogona
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Archiwum audycji » 2019
Ogłoszenie własne nadawcy
2019-08-03, 01:18 Adam Droździk

Lipiec

26 lipca 2019

W audycji Bogumiły Wresiło m.in. Na początku września br. ruszają zapisy na bydgoską i toruńską odsłonę ogólnopolskiej akcji „Giganci Programowania”. U nas szczegóły akcji. Zaprosimy też na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Małyssak na świecie”, tym razem coś dla rodziców niejadków. Porozmawiamy też o figurze po... ciąży i zapytamy specjalistkę, jak rozsądnie wrócić do formy.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 26.07.2019

19 lipca 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego m.in. o propozycjach na wakacje przygotowanych przez Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy, dzieciakach i młodzieży oraz technologii - także podczas letnich wyjazdów. Sprawdziliśmy też ile wniosków złożono na świadczenie "500+" na pierwsze dziecko.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 19.07.2019

12 lipca 2019

Światowa Organizacja Zdrowia alarmuje! Jeśli nie zatrzymamy plagi otyłości wśród dzieci i młodzieży, w 2025 roku 70 mln dzieci do 5 roku życia, będzie miało nadwagę! Jak walczyć z otyłością? Jakie są błędy w żywieniu naszych pociech? Od czego zacząć walkę z dodatkowymi kilogramami? O tym w audycji Bogumiły Wresiło mówiła m.in. nasza specjalistka. Być może dobrym pomysłem będzie np. zumba - tym bardziej, że "Lato z Zumbą" zaprasza w najbliższy weekend na Wyspę Młyńską w Bydgoszczy. W audycji pojawił się jak zwykle kolejny odcinek cyklu "Tacy Sami" poświęcony osobom niepełnosprawnym.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 12.07.2019

5 lipca 2019

W audycji Bogumiły Wresiło m.in. - w 2018 roku, nowe narkotyki, nazywane dopalaczami, przyczyniły się do zgonu 162 osób - podał we wtorek Główny Inspektor Sanitarny. O wynikach tego najnowszego raportu oraz o zagrożeniach jakie niosą nowe narkotyki dla życia i zdrowia młodych ludzi, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, rozmawialiśmy z profesorem Aleksandrem Araszkiewiczem. "Edukacja przede wszystkim" - podkreśla nasz gość! Doktor Patrycja Matuszak mówiła o filtrach przeciwsłonecznych dla dzieci w różnym wieku i o znaczeniu witaminy D, również w okresie letnim. W cyklu "Tacy Sami" o zakończonym dziś w Toruniu 19. Turnieju Międzynarodowej Ligii Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 5.07.2019