Środa, 03 czerwca 2020 r.   Imieniny: Leszka, Tamary, Karola
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Archiwum audycji » 2019
Apartamentowiec
2019-06-03, 15:04 Adam Droździk

Maj

31 maja 2019

W audycji Bogumiły Wresiło tym razem bardzo smacznie! Pojawiły się truskawki i... arbuzowa pizza. Dietetyczka Anna Czyż polecała przysmaki na "Dzień Dziecka". Zabrzmiała relacja z wyjątkowej akcji pod hasłem "Piękny Dzień Mamy". Mówiliśmy też o wystawie pt. "Mamy (nie)zwykłe Dzieci". W kolejnym odcinku cyklu "Tacy Sami", przedstawiliśmy toruńską kartę dla osób niepełnosprawnych.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 31.05.2019

25 maja 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego m.in. o dylematach związanych z piciem mleka - kto może, kto nie może go pić i dlaczego? A jeśli pić, to jakie? Zajrzeliśmy do Muzeum Okręgowego i Biblioteki Głównej w Bydgoszczy i zapytaliśmy o ofertę dla dzieci przygotowaną przez te instytucje. Nie zabrakło też kolejnego odcinka cyklu "Tacy sami" poświęconego problemom osób niepełnosprawnych.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 25.05.2019

17 maja 2019

Anna Sikorska z synem Leonem - fotografia zapowiada wystawę pt. "Mamy (nie)zwykłe dzieci". Fot. Aleksandra Sitarek
Anna Sikorska z synem Leonem - fotografia zapowiada wystawę pt. "Mamy (nie)zwykłe dzieci". Fot. Aleksandra Sitarek
W audycji Bogumiły Wresiło zabrzmiała relacja z 7. edycji bydgoskiego wydarzenia pod hasłem "Maj Mam". Zaprosiliśmy również Słuchaczy na wystawę pt. "Mamy (nie)zwykłe Dzieci". Zabrzmiał też kolejny odcinek cyklu "Tacy Sami", poświęconego osobom niepełnosprawnym.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 17.05.2019

10 maja 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego pojawił się dietetyk i mówił o tym, jakie informacje znajdujemy na etykietach i jak je rozumieć. Promotorka karmienia piersią opowiadała o jego zaletach. Przedstawiliśmy też ofertę przygotowaną dla dzieci w ramach zbliżającego się Bydgoskiego Festiwalu Nauki.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 10.05.2019

4 maja 2019

Gościem w audycji Bogumiły Wresiło była Magda Komsta - blogerka, psycholożka i promotorka karmienia piersią, która już wkrótce poprowadzi w Bydgoszczy warsztaty pod hasłem "Śpij wreszcie Maluchu". Co oprócz tego? "Maj Mam", który realizowany w tym roku pod hasłem "Mam prawo". Pilnie potrzebni wolontariusze do akcji "Piękny Dzień Mamy".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 04.05.2019