Piątek, 29 maja 2020 r.   Imieniny: Magdaleny, Bogumiły, Urszuli
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Archiwum audycji » 2019
Apartamentowiec
2019-04-04, 18:52 Adam Droździk

Marzec

29 marca 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego m.in. o tym jak ważne są odblaski, w relacji z akcji pod hasłem "Odblask to nie obciach". Przyszła wiosna, zatem mówiliśmy też o bezpiecznych, rodzinnych wyprawach rowerowych. Przypomnieliśmy także o zasadach dotyczących ulgi prorodzinnej. Zabrzmiał też kolejny odcinek cyklu "Tacy sami" poświęconego sprawom osób niepełnosprawnych.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 29.03.2019

22 marca 2019

W audycji Bogumiły Wresiło pojawiła się Anna Szubert - mama. Od 10 lat fotografuje kobiety, również celebrytki. Zmagała się z chorobą nowotworową, a czas walki z rakiem opisała w książce. Margareta Owczarz - wizażystka gwiazd. Pochodzi z małego miasteczka. W wieku 16 lat dowiedziała się, że jest poważnie chora. Podjęła walkę i wygrała. O swoich zwycięstwach obie panie opowiadały podczas Dnia Kobiet Sukcesu w Bydgoszczy. O swoich historiach mówiły także w piątkowej audycji "Radiowy Klub Rodzica". U nas także zapowiedź wyjątkowego wieczoru z teatrami improwizowanymi, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc dla chorej na białaczkę małej Nelki. Pojawił się jak zwykle cykl "Tacy Sami" oraz szczegóły, dotyczące "Tygodnia Douli" w Toruniu.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 22.03.2019

15 marca 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego o zdrowym ruchu i zdrowej diecie na wiosnę, o sytuacji polskich dzieci za granicą i zbliżających się imprezach. Nie zabrakło kolejnego odcinka cyklu "Tacy sami", poświęconego sprawom osób niepełnosprawnych.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 15.03.2019

8 marca 2019

Mówimy o akcji Fundacji Rodzić po ludzku. Głos matek ma moc. Co ta akcja ma dać i co może zmienić? Pytamy certyfikowaną doulę, która koordynuje akcję w Bydgoszczy. U nas także o rodzinnych spotkaniach z planszówkami "Leć do mety". Na Dzień Kobiet, nasza dietetyczka Anna Czyż serwuje coś specjalnego, pysznego i zdrowego - nie tylko dla mam, ale dla wszystkich kobiet. Audycja Bogumiły Wresiło.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 8.03.2019

1 marca 2019

Karolina Gruszecka, ekspertka, dietetyk i psychodietetyk. Fot. Tomasz Kaźmierski
Karolina Gruszecka, ekspertka, dietetyk i psychodietetyk. Fot. Tomasz Kaźmierski
W "Radiowym Klubie Rodzica" Tomasza Kaźmierskiego tuż po tłustym czwartku rozmawialiśmy o słodyczach w diecie dzieci, poszerzeniu programu 500+ i tzw. emeryturach matczynych. Nie zabrakło kolejnego odcinka cyklu "Tacy sami". poświęconego sprawom osób niepełnosprawnych.
Polskie Radio PiK - RKR - 01.03.2019