Sobota, 20 lipca 2019 r.   Imieniny: Czesława, Hieronima, Małgorzaty
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Program dla rodziców, z udziałem rodziców i prze ... » Archiwum audycji » 2018
2018-10-29, 17:06 Adam Droździk

Październik

26 października 2018

W "Radiowym Klubie Rodzica" o arteterapii, zajęciach z pierwszej pomocy w przedszkolu i telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży. W audycji Tomasza Kaźmierskiego nie zabrakło też cyklu poświęconego problemom osób niepełnosprawnych "Tacy sami".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 26.10.2018

12 października 2018

Nauka w iPomagalni. Fot. Tomasz Kaźmierski
Nauka w iPomagalni. Fot. Tomasz Kaźmierski
W audycji Tomasza Kaźmierskiego o nowej inicjatywie edukacyjnej "iPomagalnia" czy "Dniu Rodziny" zorganizowanym podczas otwarcia Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych. Jak zwykle pojawił się kolejny odcinek cykl "Tacy sami" poświęconego problemom osób niepełnosprawnych.
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 12.10.2018

5 października 2018

W audycji Bogumiły Wresiło m.in. zaproszenie na wyjątkowe spotkanie organizowane w Centrum Macierzyństwa "Przy kobiecie", gdzie w październiku odbędzie się krąg opowieści porodowych po stracie dziecka. Dietetyczka Anna Czyż podpowiadała jak odpowiednią dietą wzmocnić odporność dziecka na jesień. Już niebawem, bo 12 października startuje w Bydgoszczy 4. Międzynarodowy Festiwal Miłośników Fotografii Analogowej "Vintage Photo", w programie imprezy znalazły się również bezpłatne warsztaty fotograficzne dla dzieci. U nas szczegóły. Tradycyjnie pojawił się też kolejny odcinek cyklu "Tacy Sami".
Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica z 05.10.2018