Poniedziałek, 17 lutego 2020 r.   Imieniny: Aleksego, Zbigniewa, Lukasza
Polskie Radio PiK » Radiowy Klub Rodzica » Archiwum audycji » 2017
2018-10-02, 14:18 Adam Droździk

Luty

Audycja z 24 lutego 2017

Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 24 lutego 2017
W audycji m.in. psycholog Agnieszka Stein o "rodzicielstwie bliskości", apel o pomoc dla chorej pani Magdy. Przypominamy o zasadach ulgi prorodzinnej i wspólnego rozliczenia się małżonków.

Audycja z 17 lutego 2017

Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 17 lutego 2017
W audycji m.in.: o szkole karmienia, wspólnej książce mamy i syna oraz spotkaniu pod hasłem "Bezpieczny maluch" w Grudziądzu. Psycholog opowiadał o tym, kto może być dla dziecka autorytetem.

Audycja z 12 lutego 2017

Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 12 lutego 2017
W audycji m.in.:
  • Matka pisze bloga ...czyli "Cie choroba" i Michalina Pietkiewicz szczerze o mukowiscydozie - chorobie swojego synka.
  • W programie także o drugiej edycji konkursu dla szkół ponadgimnazjalnych "Muszkieterowie Słowa" - właśnie ruszył nabór do 2. etapu debat międzyszkolnych, prowadzonych w języku angielskim.
  • W tym roku po raz pierwszy konkurs ma charakter ogólnopolski. Szczegóły u nas w rozmowie ze współorganizatorką konkursu, dr Moniką Izbaner - nauczycielką języka angielskiego w VI Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy.
  • Jak się łączy pracę naukową z prowadzeniem przedszkola i dlaczego muzyka jest tak ważna w życiu dziecka? - sposób na to zdradziła nam dr hab Beata Bonna.

Audycja z 3 lutego 2017

Polskie Radio PiK - Radiowy Klub Rodzica - 3 lutego 2017
Sprawdziliśmy co na ferie zimowe przygotowało bydgoskie Muzeum Okręgowe. Była również relacja z warsztatów pod hasłem "Bezpieczny maluch".