Czwartek, 09 kwietnia 2020 r.   Imieniny: Marii, Dymitra, Heliodora
Polskie Radio PiK » Kultura
2020-03-21, 07:15 Iwona Muszytowska-Rzeszotek/Redakcja

W CSW nagrodzili najlepsze fotografie, a wernisaż pokazali na Facebooku [lista laureatów]

Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu/fot. Archiwum
Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu/fot. Archiwum
„Wystaw się w CSW" to wystawa pokonkursowa, której otwarcie zaplanowane było w piątek w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej. Wernisaż odbył się bez udziału publiczności i był transmitowany na Facebooku.
Organizowany po raz ósmy konkurs skierowany był zarówno do niezależnych pasjonatów fotografii, jak i do profesjonalistów. - W tym zapewne tkwi siła tego projektu i jego wciąż rosnący potencjał. Niezmiennie inspirujące dla obu stron jest spotykanie się przy okazji otwarcia wystawy oraz dzielenie się fascynacją językiem fotografii – czytamy na stronie CSW.

Nagrodą dla autorów najlepszych zdjęć jest udział w zbiorowej wystawie w CSW.

LISTA LAUREATÓW
Bawelska Paulina
Betke-Kubiak Agnieszka
Błędowski Bartosz
Borowiec Joanna
Brodowicz Joanna
Buta Maksym
Chmielewski Łukasz
Chojecka Iwona
Czarnecki Paweł
Dobrzańska Agata
Domżalska Maria
Druszcz Małgorzata
Drwięga Tomasz
Gatzke Karolina
Germanek Iwona
Gerszewski Michał
Gofroń Maciej
Gwóźdź Karolina
Gybej Anita Ewa
Hennig Natalia
Hyłka Adrian
Iwaniszewski Maciej
Jajko-Sankowska Dorota
Janus Tomasz
Jastrzębski Łukasz
Jóźwicki Marcin
Juraszewska Magda
Karliński Wojciech
Kołaczyńska Małgorzata
Kruk K. Marcin
Łakoma Magdalena
Majewska Karolina
Mazowiecka Gabriela
Mazur Małgorzata
Mierczyk Wojciech
Monarit
Niedlich Sławomir
Podwysocka Beata
Ralcewicz-Ciaiolo Monika
Roszkowska Julia
Różańska Maria
Rychlik Iness
Rzepa Żaneta
Serweta Patrycja
Słonina Mariusz
Stankiewicz Daria
Stasiak Patrycja
Stefanowska Magdalena
Stelmachowska Paulina
Stolorz Kacper
Strzoda Krzysztof
Szczocarz Dominika
Sztybor Joanna
Tkacheva Aleksandra
Winnicka Kamila
Wysocki Jarosław
Zając Krzysztof
Zielińska Mada
Relacja Iwony Muszytowskiej-Rzeszotek
CSW "Wystaw się w CSW" - Relacja Iwony Muszytowskiej-Rzeszotek (Śniadanie z Muzami)

Kultura

2020-04-07, godz. 19:15 Małgorzata Żurańska-Wilkowska: Chciałabym wiedzieć, kiedy wrócimy do normalności Małgorzata Żurańska-Wilkowska - wokalistka, od blisko roku związana również z Zespołem Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska w czasie epidemii koronawirusa, mimo odw ... » więcej 2020-04-07, godz. 13:19 Kompozytor, organista, dyrygent. 30. rocznica śmierci Szczepana Jankowskiego Był organistą-wirtuozem, kompozytorem i dyrygentem. Wśród wielu nagród miał m.in. medal od papieża Pawła VI. 7 kwietnia przypada 30. rocznica śmierci Szczepan ... » więcej 2020-04-05, godz. 07:28 Album genialnego rzeźbiarza - samouka z Włocławka do obejrzenia online 4 kwietnia minęło 12 lat od śmierci Stanisława Zagajewskiego - wybitnego rzeźbiarza-samouka, który przez większą część życia mieszkał i tworzył we Włocławku. ... » więcej 2020-04-04, godz. 09:00 Podjęli wyzwanie i zaśpiewali. Nie można w realu, więc w Internecie [wideo] Kilkanaście osób z Zespołu Pieśni i Tańca Ziemia Bydgoska odpowiedziało na wyzwanie w ramach akcji #folksingingchallenge. Zaśpiewali znaną piosenkę ludową „Cz ... » więcej 2020-04-02, godz. 19:45 Ania Rusowicz w dobie koronawirusa Ania Rusowicz siedząc w domu, zaprasza wszystkich swoich fanów na muzyczny spacer 'Do lasu'. Taki tytuł nosi piosenka z jej kolejnego albumu „Przebudzenie”. I ... » więcej 2020-04-02, godz. 19:00 Oto rektor Akademii Muzycznej w Bydgoszczy - prof. Elżbieta Wtorkowska Profesor Elżbieta Wtorkowska wygrała wybory na rektora Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. W wyborach startowała razem z dr. hab. Mariuszem Klimsiakiem, dziekane ... » więcej 2020-04-02, godz. 11:17 Pisarz jak my siedzi w domu, ale nie bezczynnie! Będzie nowa książka! Co robi pisarz w czasie akcji „Zostań w domu”? Pisze książki. Nie inaczej jest u toruńskiego autora kryminałów Roberta Małeckiego. » więcej 2020-04-01, godz. 06:15 Ile pozostanie z toruńskiego kinoteatru Grunwald? Nie tylko historia Coraz mniej zostało z kinoteatru Grunwald w Toruniu. Od lipca 2019 roku trwa remont obiektu, w którym działać będzie główna scena Kujawsko-Pomorskiego Muzyczn ... » więcej 2020-03-31, godz. 16:55 Paulina Brzozowska i jej „Bezdrogo”. Życie artysty w czasach epidemii Choć obawia się, jak wszyscy, o swoje zdrowie, to jednak wciąż tworzy. Paulina Brzozowska - piosenkarka, wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszc ... » więcej 2020-03-31, godz. 15:26 Dzięki nim teatr żyje! Nagrody nie tylko dla aktorów z regionu [lista nagrodzonych] Aktorzy, instruktor teatralny, dramaturg, kierownik pracowni krawieckiej i plastycznej, a także pracujący na rzecz kujawsko-pomorskich scen cenieni fachowcy i ... » więcej
1234567