Piątek, 21 lutego 2020 r.   Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Polskie Radio PiK » Na szlaku

Wędrówki z Polskim Radiem PiK

Wybierz się z nami na na radiowy szlak...
Wybierz się z nami na na radiowy szlak...
Od 1 kwietnia br. zmieniliśmy porę i dzień naszych radiowych wycieczek. W każdą niedzielę o godz. 14.05 wędrujemy szlakami Kujaw i Pomorza, jednak nie boimy się dalekich wypraw. Nasi goście opowiadają o podróżach na wszystkie kontynenty. Wszystkie radiowe wędrówki skrzętnie archiwizujemy i udostępniamy w Cyfrowym Archiwum Polskiego Radia PiK.

Każdego roku nasza rozgłośnia i magazyn "Na szlaku", patronują Bydgoskiemu Festiwalowi "Podróżnicy", z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

23 lutego 2020

W audycji „Na szlaku” składamy kolejną wizytę we Wdeckim Parku Krajobrazowym i szukamy wiosny po zimie, której nie było. Czy pracownicy parku już widzieli oznaki wiosny? O czym świadczą zachowania zwierząt? Jak na takie temperatury w lutym zareagował świat roślinny? Odpowiedzi w audycji Tomasza Kaźmierskiego.

16 lutego 2020

W audycji Tomasza Kaźmierskiego „Na szlaku” wyprawa do Indii, a także o historycznym znalezisku podczas prac budowlanych w Bydgoszczy i poszukiwaniu podróżników w Toruniu.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 16.02.2020

9 lutego 2020

W audycji „Na szlaku” Tomasza Kaźmierskiego o wyniku konkursu na „Najlepszy Europejski Cel Turystyczny 2020” - w konkursie startowała Bydgoszcz. Które miejsce miasto zajęło? Z którymi miastami Bydgoszcz przegrała, a z którymi wygrała? Co można było zyskać samym wzięciem udziału w rywalizacji? Odpowiedzi w niedzielnej audycji.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 09.02.2020

2 lutego 2020

Gościem Tomasza Kaźmierskiego w audycji „Na szlaku” byłSławomir Makaruk, zwany „Makaronem”, znany z telewizyjnych programów podróżniczych, które realizował wraz z Wojciechem Cejrowskim. Rozmawialiśmy o najpiękniejszych miejscach do nurkowania oraz o poszukiwaniu skarbów.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 02.02.2020