Piątek, 15 listopada 2019 r.   Imieniny: Alberta, Leopolda
Polskie Radio PiK » Na szlaku

Wędrówki z Polskim Radiem PiK

Wybierz się z nami na na radiowy szlak...
Wybierz się z nami na na radiowy szlak...
Od 1 kwietnia br. zmieniliśmy porę i dzień naszych radiowych wycieczek. W każdą niedzielę o godz. 14.05 wędrujemy szlakami Kujaw i Pomorza, jednak nie boimy się dalekich wypraw. Nasi goście opowiadają o podróżach na wszystkie kontynenty. Wszystkie radiowe wędrówki skrzętnie archiwizujemy i udostępniamy w Cyfrowym Archiwum Polskiego Radia PiK.

Każdego roku nasza rozgłośnia i magazyn "Na szlaku", patronują Bydgoskiemu Festiwalowi "Podróżnicy", z czego jesteśmy niezmiernie dumni.

Audycja z 10 listopada 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego o czymś co było, nie ma, a będzie w Bydgoszczy... czyli Muzeum Farmacji. Opowiadaliśmy też o Indonezji.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 10.11.2019

Audycja z 3 listopada 2019

W audycji Tomasza Kaźmierskiego opowieści o podróżowaniu i pomaganiu. Krzysztof Nowacki wybiera się do Azji Południowo-Wschodniej, gdzie na rowerze, jako wolontariusz docierać będzie z pomocą do jednej ze szkół w Kambodży. Swoją podróż dedykuje ponadto innemu potrzebującemu dziecku. Jego relacje z podróży obejrzy ten, kto pomoże Filipkowi wstać z wózka inwalidzkiego. Szczegóły w audycji z cyklu „Na szlaku”.
Polskie Radio PiK - Na szlaku z 03.11.2019
12