Czwartek, 16 lipca 2020 r.   Imieniny: Mariki, Benity, Eustachego
Polskie Radio PiK » Biznes
Na własne cztery kąty
2020-06-26, 12:22 Reklama

Planujesz zakup materaca? Odkryj świat innowacji Hilding Anders [reklama]

Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Materiały promocyjne
Czas na nowy materac? Wybierz jeden z modeli proponowanych przez lidera branży, Grupę Hilding Anders. Na pewno nie pożałujesz! Sprawdź, dlaczego materace Hilding to najlepszy wybór!
Technologia i innowacyjność w produkcji materacy
Wydawać by się mogło, że zaawansowana technika i nowoczesne idee to nie terminy związane z produkcją materacy. Nic bardziej mylnego! Grupa Hilding Anders stała się jednym z czołowych producentów materacy w Europie i w Azji właśnie dlatego, że wykorzystuje w swoich zakładach zarówno tradycję, jak i innowacyjne maszyny. Projekty nowych produktów firmy powstają w oparciu o bieżące wyniki wiarygodnych badań i odkryć dotyczących jakości ludzkiego snu.

Materac idealny, czyli dopasowany do użytkownika
Nie ma jednego modelu materaca, który zadowoli każdego - tak jak nie ma dwójki dokładnie takich samych ludzi. Nasze potrzeby mogą być bardzo zbliżone, jednak nie identyczne. Problem ten na pewno pomoże nam rozwiązać jeden z wielu produktów dostępnych w ofercie Hilding materace. W asortymencie znajdują się zarówno materace sprężynowe kieszeniowe, piankowe (lateksowe, wysoko- i termoelastyczne), jak i hybrydowe (łączące pianki i sprężyny). Mimo że każdy jest nieco inny, ma inne właściwości czy twardość, łączy je najwyższa jakość.

Misja "dobry sen" - filozofia Hilding
Grupa Hilding Anders produkuje nie tylko materace, ale również łóżka i akcesoria - wszystko, co może "zapewniać światu dobry sen", jak brzmi misja firmy. Filozofia działalności Hilding opiera się na sześciu filarach:
1.Ergonomia. Podstawowym zadaniem materaca jest dawanie optymalnego podparcia kręgosłupowi. Produkty Hilding kształtowane są taki sposób, by jak najdokładniej móc dopasować się do naturalnych krzywizn całej ludzkiej sylwetki.
2.Mikroklimat. Z wysoką jakością snu nierozerwalnie łączy się klimat w sypialni. Samo wietrzenie pomieszczenia nic nie da, jeśli łóżko będzie blokować ruch powietrza! Materace Hilding wykonywane są z najbardziej przewiewnych dostępnych materiałów, zapewniających dobrą cyrkulację powietrza.
3.Higiena. W ofercie Hilding znajdują się nie tylko materace, ale i specjalne pokrowce (w tym o właściwościach hipoalergicznych), które dają możliwość utrzymania bezpiecznej czystości. Pokrowce kupujemy w zestawie z materacem, nie jako dodatkowy produkt.
4.Wzornictwo. Projektanci Hilding łączą w swoich produktach możliwość uzyskania doskonałego snu z świetnym designem.
5.Wytrzymałość. Dobrze dopasowany materac powinien służyć swojemu użytkownikowi przez długie lata. Dlatego w Hilding wszystkie surowce i materiały wykorzystywane w produkcji są wcześniej testowane, podobnie jak sam produkt przed trafieniem do sprzedaży.
6.Ochrona środowiska. Ważna jest nie tylko jakość produktu, ale i warunki, w których powstaje. W zakładach produkcyjnych Hilding przestrzegane są przepisy związane z ochroną środowiska naturalnego wynikające z aktualnej ustawy, odpady są segregowane, a do produkcji nie wykorzystuje się szkodliwych substancji. Ostatni fakt potwierdzony jest certyfikatem Oeko-Tex®, który posiada każdy z materacy Hilding.

*****
Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

Biznes

2020-07-16, godz. 09:49 Za dużo na paragonie? Oszczędzaj w trakcie zakupów Z pewnością wiele osób zna ten ból, kiedy wraca ze sklepu i dopiero wtedy zdaje sobie sprawę ze swoich zakupów. Kolejne mleko, niepotrzebna śmietana, czy też ... » więcej 2020-07-15, godz. 15:58 Świetnie zaprojektowany dom z poddaszem - jakie cechy powinien posiadać dobry projekt Pomimo wciąż trwającej pandemii koronawirusa wiele osób nie poprzestało na realizacji inwestycji budowlanych. Zarówno klienci indywidualni jak i firmy zlecają ... » więcej 2020-07-15, godz. 09:30 Twój nowy dom jest bliżej, niż myślisz! Projekty są na wyciągnięcie ręki Marzenia o nowym domu elektryzują i młodych, i tych nieco starszych. Szczególnie w tym roku znacznie wzrosło zainteresowanie nawet niewielkimi domami konieczn ... » więcej 2020-07-15, godz. 08:00 Świadomość ekologiczna pomoże zadbać o czystość. Miasto dopłaci! Świecie nad Wisłą stawia na ochronę środowiska i działania proekologiczne u mieszkańców. Do podziału wśród zainteresowanych i potrafiących wykorzystać środki ... » więcej 2020-07-14, godz. 21:00 Powstanie fundusz wspierający innowacje w rolnictwie Spółka zależna Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie - GPW Ventures oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR) podpisały we wtorek list intencyjny w s ... » więcej 2020-07-14, godz. 18:00 Przesiadamy się do aut elektrycznych? Jeszcze nie tak szybko! Otwarty panel ekspercki na temat elektromobilności zorganizowano 14 lipca na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. » więcej 2020-07-13, godz. 11:23 URE: Ceny prądu do końca roku nie wzrosną Prezes URE odmówił zatwierdzenia nowych oraz zmian obowiązujących do końca tego roku taryf na sprzedaż energii elektrycznej. W ocenie prezesa urzędu obecna sy ... » więcej 2020-07-12, godz. 10:00 Nasili się gwar dziatwy w przedszkolach. Co na to rodzice? Po interwencji Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Główny Inspektor Sanitarny zwiększa dopuszczalną liczbę dzieci w grupie przedszkolnej oraz zmniejs ... » więcej 2020-07-11, godz. 09:55 Zakupy na weekend? Zrób dzisiaj, byś jutro się nie zdziwił W niedzielę 12 lipca sklepy będą zamknięte. Otwarte mogą być tylko placówki, w których za ladą staną ich właściciele. W sklepach nadal obowiązują wymogi bezpi ... » więcej 2020-07-08, godz. 14:41 Andrzej Łysakowski nowym prezesem Nitro-Chemu. Zmiany w zarządzie bydgoskiej firmy Zakłady Chemiczne Nitro-Chem mają nowego prezesa. Został nim Andrzej Łysakowski. Na stanowisku zastąpił Krzysztofa Kozłowskiego, który od 6 lipca sprawuje obo ... » więcej
1234567