Środa, 19 lutego 2020 r.   Imieniny: Arnolda, Konrada, Marcelego
Polskie Radio PiK » Biznes
2020-02-10, 13:30 Artykuł sponsorowany

Znajdź najlepszy kredyt dla siebie

Polacy chętnie korzystają z ofert kredytowych przygotowanych przez banki. Fot. Pixabay.com
Polacy chętnie korzystają z ofert kredytowych przygotowanych przez banki. Fot. Pixabay.com
Potrzebujesz wsparcia finansowego i myślisz o zaciągnięciu kredytu bankowego? Zanim złożysz wniosek w banku, porównaj dostępne oferty. Dzięki temu uda Ci się dotrzeć do produktu finansowego w największym stopniu zbliżonego do Twoich potrzeb.
Polacy chętnie korzystają z ofert kredytowych przygotowanych przez banki. Nie ma się czemu dziwić – dzięki zewnętrznemu finansowaniu można zrealizować wiele celów, np. wyjechać na wakacje, kupić samochód, nabyć mieszkanie itp. Trzeba jednak wybrać takie rozwiązanie, które najlepiej wpisze się w oczekiwania. Warto więc wziąć pod uwagę wiele aspektów.

Wymagana forma zatrudnienia

Chociaż banki nadal preferują kredytobiorców pracujących na umowę o pracę, akceptowalne są również inne formy zatrudnienia, np. umowa o dzieło, umowa zlecenie. Co więcej, niektóre instytucje dają kredyt na PIT – szczególnie w okresie składania rocznych deklaracji podatkowych.

Koszty zobowiązania

Oprocentowanie to tylko jeden z czynników wpływających na koszty zaciąganego kredytu. Często zdarza się tak, że mimo identycznego oprocentowania dwa produkty różnią się między sobą. Wynika to z prostego faktu – banki doliczają dodatkowe opłaty. O nich wszystkich informuje RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania.

Okres kredytowania

Od okresu kredytowania zależy m.in. wysokość raty oraz całkowita kwota do uregulowania. Ustalając czas spłaty, uwzględnij przede wszystkim swoje możliwości finansowe. Jeżeli nie chcesz nadmiernie obciążać domowych finansów, wydłuż okres kredytowania. Jeśli natomiast chcesz finalnie zapłacić jak najmniej, skróć czas spłaty.

O czym pamiętać, zaciągając kredyt?

Kredyt kredytowi nierówny – i nie ma przy tym znaczenia czy chodzi o kredyt gotówkowy, samochodowy czy inny. Dlatego warto porównać dostępne rozwiązania. Z pomocą przychodzą specjalne serwisy, takie jak np. dostępny pod adresem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe . Dzięki temu można szybko i wygodnie dotrzeć do konkretnych ofert kredytowych i przeanalizować je pod kątem osobistych preferencji.

Zasada działania jest prosta – wypełniasz formularz, odpowiadając na pytania. Po kilku sekundach otrzymujesz informację zwrotną dotyczącą poszczególnych kredytów. Jeśli dobrze wybierzesz, możesz zaoszczędzić co najmniej kilkaset złotych (w przypadku dużych kwot finansowania).
Artykuł sponsorowany
kredyty

Biznes

2020-02-18, godz. 12:04 Ubezpieczenie mieszkania z biurem - ile kosztuje polisa? Praca zdalna to obecnie coraz powszechniejsze zjawisko. W mieszkaniu można mieć nie tylko biuro, ale także - o ile oczywiście pozwalają na to warunki - gabine ... » więcej 2020-02-17, godz. 16:27 Dla Polski dodatkowo ponad 3 mld euro w polityce spójności Polska poprawiła swoją pozycję w polityce spójności, licząc razem z naszym udziałem w instrumencie wspierania reform, o ponad 3 mld euro - poinformował minist ... » więcej 2020-02-13, godz. 07:05 Prace serwisowe w usłudze Twój e-PIT Od czwartku, 13 lutego od godz. 21 do piątku, 14 lutego do godz. 23.59 nie będzie można korzystać z usługi Twój e-PIT - poinformowało Ministerstwo Finansów. W ... » więcej 2020-02-12, godz. 19:50 PIT-y wysłane do emerytów i rencistów. Dla większości to koniec rozliczenia za 2019 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych rozesłał już ponad 9,73 mln deklaracji podatkowych PIT do swoich klientów - poinformował rzecznik ZUS Paweł Żebrowski. Formular ... » więcej 2020-02-12, godz. 18:55 Ubezpieczenie domu w budowie - ile kosztuje polisa? Budowa domu to inwestycja wymagająca sporych nakładów finansowych. Warto zatem pomyśleć o ubezpieczeniu jej już na etapie realizacji. Co warto wiedzieć o taki ... » więcej 2020-02-12, godz. 14:00 Kosmetyki zamawiane z katalogu – przeżytek czy kwitnący biznes? Jeszcze kilka lat temu kupowanie kosmetyków z katalogu było niezwykle powszechne i modne. Dzisiaj, wraz z upowszechnieniem się sprzedaży internetowej oraz roz ... » więcej 2020-02-11, godz. 19:05 Bydgoski Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej zaoszczędził na zimie Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy na zimową akcję utrzymania ulic od listopada wydał trzy - cztery razy mniej niż zwykle musiał prze ... » więcej 2020-02-10, godz. 14:16 Paragony już bez bisfenolu A. Od początku roku Producent urządzeń fiskalnych odniósł się do pojawiających się w ostatnim czasie informacji na temat stosowania szkodliwego dla zdrowia bisfenolu A w produkcj ... » więcej 2020-02-10, godz. 11:20 Porównywarki ubezpieczeń - dlaczego warto z nich korzystać? Zakup ubezpieczenia komunikacyjnego to duże wydarzenie w życiu każdego kierowcy. Mnogość ofert, niezrozumiałe algorytmy wyliczania składek oraz chaos informac ... » więcej
1234567