Czwartek, 03 grudnia 2020 r.   Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Polskie Radio PiK » Biznes
Ogłoszenie własne nadawcy
2020-02-10, 13:30 Artykuł sponsorowany

Znajdź najlepszy kredyt dla siebie

Polacy chętnie korzystają z ofert kredytowych przygotowanych przez banki. Fot. Pixabay.com
Polacy chętnie korzystają z ofert kredytowych przygotowanych przez banki. Fot. Pixabay.com
Potrzebujesz wsparcia finansowego i myślisz o zaciągnięciu kredytu bankowego? Zanim złożysz wniosek w banku, porównaj dostępne oferty. Dzięki temu uda Ci się dotrzeć do produktu finansowego w największym stopniu zbliżonego do Twoich potrzeb.
Polacy chętnie korzystają z ofert kredytowych przygotowanych przez banki. Nie ma się czemu dziwić – dzięki zewnętrznemu finansowaniu można zrealizować wiele celów, np. wyjechać na wakacje, kupić samochód, nabyć mieszkanie itp. Trzeba jednak wybrać takie rozwiązanie, które najlepiej wpisze się w oczekiwania. Warto więc wziąć pod uwagę wiele aspektów.

Wymagana forma zatrudnienia

Chociaż banki nadal preferują kredytobiorców pracujących na umowę o pracę, akceptowalne są również inne formy zatrudnienia, np. umowa o dzieło, umowa zlecenie. Co więcej, niektóre instytucje dają kredyt na PIT – szczególnie w okresie składania rocznych deklaracji podatkowych.

Koszty zobowiązania

Oprocentowanie to tylko jeden z czynników wpływających na koszty zaciąganego kredytu. Często zdarza się tak, że mimo identycznego oprocentowania dwa produkty różnią się między sobą. Wynika to z prostego faktu – banki doliczają dodatkowe opłaty. O nich wszystkich informuje RRSO – rzeczywista roczna stopa oprocentowania.

Okres kredytowania

Od okresu kredytowania zależy m.in. wysokość raty oraz całkowita kwota do uregulowania. Ustalając czas spłaty, uwzględnij przede wszystkim swoje możliwości finansowe. Jeżeli nie chcesz nadmiernie obciążać domowych finansów, wydłuż okres kredytowania. Jeśli natomiast chcesz finalnie zapłacić jak najmniej, skróć czas spłaty.

O czym pamiętać, zaciągając kredyt?

Kredyt kredytowi nierówny – i nie ma przy tym znaczenia czy chodzi o kredyt gotówkowy, samochodowy czy inny. Dlatego warto porównać dostępne rozwiązania. Z pomocą przychodzą specjalne serwisy, takie jak np. dostępny pod adresem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/gotowkowe . Dzięki temu można szybko i wygodnie dotrzeć do konkretnych ofert kredytowych i przeanalizować je pod kątem osobistych preferencji.

Zasada działania jest prosta – wypełniasz formularz, odpowiadając na pytania. Po kilku sekundach otrzymujesz informację zwrotną dotyczącą poszczególnych kredytów. Jeśli dobrze wybierzesz, możesz zaoszczędzić co najmniej kilkaset złotych (w przypadku dużych kwot finansowania).
Artykuł sponsorowany
kredyty

Biznes

2020-12-01, godz. 18:40 Właściciele lokali gastronomicznych i klubów fitness mogą już składać wnioski o samorządowe granty Rozpoczął się nabór wniosków o dotacje dla branży gastronomicznej i fitness na utrzymanie lub przywrócenie miejsc pracy. O wsparciu kujawsko-pomorskich przeds ... » więcej 2020-12-01, godz. 12:50 Podejmij decyzję na co wydać pieniądze z Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego! Rozpoczyna się głosowanie w ramach Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. W tym roku mieszkańcy będą mogli wybierać sposród ponad 350 projektów. Miasto na pomysł ... » więcej 2020-12-01, godz. 07:51 Znowu podatki od nieruchomości w górę. Więcej zapłacą też właściciele psów Mieszkańcy Włocławka zapłacą w przyszłym roku większe podatki od nieruchomości - tak zdecydowali  miejscy radni. » więcej 2020-11-30, godz. 21:00 Koniec parkowania za darmo. Od 1 grudnia szpital wprowadza opłaty Płatne parkowanie wprowadzone zostaje od wtorku (1 grudnia) na terenie Szpitala Wielospecjalistycznego im. Błażka w Inowrocławiu. » więcej 2020-11-30, godz. 18:31 Król Kazimierz Wielki i zabytkowy budynek poczty. Bydgoszcz na znaczku Poczta Polska właśnie wydała kolejny znaczek z serii „Miasta polskie”. Po m.in. Krakowie, Warszawie czy Gnieźnie - znalazła się na nim Bydgoszcz. » więcej 2020-11-30, godz. 13:30 Pekao: po trudnym 2020 r. czeka nas wyraźnie lepszy 2021 r. Mimo, że z powodu koronawirusa, gospodarka zamknie rok 2020 na minusie, to stopniowe upowszechnianie szczepień, wzrost popytu oraz wsparcie fiskalne, powinny ... » więcej 2020-11-29, godz. 06:20 Handlowcy: przygotowana wcześniej lista usprawni świąteczne zakupy Lista rzeczy do kupienia, zakupy w pojedynkę i najlepiej robione w środku dnia - to sposób na sprawne i bezpieczne zakupy świąteczne po otwarciu galerii handl ... » więcej 2020-11-28, godz. 21:15 Senat za dalszymi zmianami w tarczy 6.0; więcej branż ma być objętych pomocą Senat w sobotę zaakceptował ok. 450 poprawek do ustawy wprowadzającej tzw. tarczę 6.0. Zaproponowane zmiany rozszerzają zakres podmiotów, które będą mogły sko ... » więcej 2020-11-28, godz. 15:00 Protest bydgoskich przedsiębiorców. We własnej sprawie i w sprawie kobiet [wideo] Na sprawiedliwe wsparcie różnych branż cierpiących z powodu pandemii koronawirusa liczą uczestnicy sobotniego protestu w Bydgoszczy. Przez miasto przejechało ... » więcej 2020-11-28, godz. 08:30 Sklepy w galeriach i parkach handlowych ponownie otwarte dla kupujących [zdjęcia] Od soboty, po przerwie, sklepy oraz punkty usługowe w galeriach i parkach handlowych są dostępne dla kupujących, ale w ścisłym reżimie sanitarnym. W niedzielę ... » więcej
1234567