Piątek, 10 lipca 2020 r.   Imieniny: Sylwany, Witalisa, Antoniego
Polskie Radio PiK » Biznes
Na własne cztery kąty
2015-03-23, 11:33 Robert Erdmann

XII Festiwal BOSS - Rozwój, Kariera, Sukces

Festiwal BOSS to 5 dni bezpłatnych warsztatów i prelekcji. Fragment plakatu
Festiwal BOSS to 5 dni bezpłatnych warsztatów i prelekcji. Fragment plakatu
Plakat Festiwalu BOSS w Bydgoszczy
Plakat Festiwalu BOSS w Bydgoszczy
Wykłady, spotkania, warsztaty - w ten sposób studenci mają poznawać tajniki biznesu. W Bydgoszczy rozpoczyna się XII Festiwal BOSS - Rozwój, Kariera, Sukces.
Organizatorem ogólnopolskiej imprezy jest Studenckie Forum BCC. Zajęcia w regionie kujawsko-pomorskim odbywać się będą także na UMK w Toruniu.

- W Festiwal BOSS włączyły się największe uczelnie w Bydgoszczy - podkreśla Robert Więczkowski ze Studenckiego Forum BCC w regionie bydgoskim.

- Festiwal to 5 dni bezpłatnych warsztatów i prelekcji dla studentów i absolwentów uczelni, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat prowadzenia własnej firmy. Warsztaty podzielone zostały na 5 modułów tematycznych: Inżynieria & Innowacje, Coaching & Rozwój Osobisty, PR & Social Media, Finanse & Inwestycje, oraz Biznes i Start-up. Praktycy biznesu i ludzie z pasją przekażą swoją wiedzę uczestnikom tych spotkań - mówi Robert Więczkowski.

Na warsztaty obowiązują zapisy, na prelekcjach liczba miejsc nie jest ograniczona. Festiwal BOSS w Bydgoszczy odbywa się na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym, Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego oraz Wyższej Szkole Bankowej.

Więcej informacji: festiwalboss.pl
XII Festiwal BOSS - Rozwój, Kariera, Sukces (Popoudnie z nami)
Bydgoszcz
BOSS, BCC, kariera

Biznes

2020-07-08, godz. 14:41 Andrzej Łysakowski nowym prezesem Nitro-Chemu. Zmiany w zarządzie bydgoskiej firmy Zakłady Chemiczne Nitro-Chem mają nowego prezesa. Został nim Andrzej Łysakowski. Na stanowisku zastąpił Krzysztofa Kozłowskiego, który od 6 lipca sprawuje obo ... » więcej 2020-07-08, godz. 06:52 Bydgoska Pesa dostarczy lokomotywę dla Pol-Miedź Trans 7 lipca podpisano umowę na dostawę przez zakłady Pesa Bydgoszcz lokomotywy z silnikiem dojazdowym 11Ed dla firmy Pol-Miedź-Trans. » więcej 2020-07-07, godz. 14:47 Ulgi dla przedsiębiorców wciąż rozpatrywane. Włocławek dla biznesu Włocławscy radni przyjęli dziś uchwałę w sprawie zmiany regulaminu i cennika korzystania z usług Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości. » więcej 2020-07-02, godz. 14:47 Koniec z „papierowym leczeniem". E-skierowania premiowane przez NFZ Narodowy Fundusz Zdrowia będzie wspierał te placówki, które idą z duchem czasu i odchodzą od skierowań wystawianych w formie papierowej. » więcej 2020-07-01, godz. 10:30 Ułatwiają życie, podkreślają urodę. Modne okulary [reklama] Wielu z nas nie wyobraża sobie życia bez okularów. Inni usilnie dążą do tego, by ich nie nosić, a postęp w optyce i medycynie takie rzeczy ułatwia. Niewątpliw ... » więcej 2020-06-30, godz. 14:20 Skąd pochodzą warzywa i owoce? Inspekcja Handlowa skontrolowała sklepy [wideo] Co dziesiąta partia warzyw i owoców w sklepach sprawdzonych przez Inspekcję Handlową miała błędną informację o kraju pochodzenia lub nie miała jej wcale - pod ... » więcej 2020-06-29, godz. 15:19 Dodatek solidarnościowy - ostatni dzwonek, by złożyć wniosek i otrzymać pieniądze 810 osób w Kujawsko-Pomorskiem otrzymało już dodatek solidarnościowy z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Łączna kwota wypłaconych świadczeń w regionie to prawi ... » więcej 2020-06-29, godz. 09:00 Pożyczki przez internet - jak wybrać najlepszą? [reklama] Pożyczki przez Internet wyglądają nieco inaczej niż przed epidemią koronawirusa. Po pierwsze, są nieco tańsze dzięki obniżeniu stóp procentowych przez Narodow ... » więcej 2020-06-28, godz. 10:03 Niedziela handlowa. Do sklepu w maseczce! W niedzielę, 28 czerwca sklepy będą otwarte. W sklepach nadal obowiązują wymogi bezpieczeństwa sanitarnego: maseczki i dostęp do rękawiczek jednorazowych oraz ... » więcej 2020-06-26, godz. 19:10 Pieniądze z Funduszu Inwestycji Samorządowych trafią do powiatu tucholskiego 7 mln zł trafić ma do gmin i powiatu tucholskiego na inwestycje. Pieniądze będą pochodzić z Funduszu Inwestycji Samorządowych. Ustawę przyjął Sejm, więc pieni ... » więcej
1234567