Poniedziałek, 24 września 2018 r.   Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Ostrzeżenie przed burzami z gradem na terenie województwa
Ostrzeżenie przed burzami z gradem na terenie województwa
Ostrzeżenie przed burzami z gradem na terenie województwa
Polskie Radio PiK » Patronaty

KONKURSY I PLEBISCYTY

Przebojem Na Antenę

Rusza 14. edycja konkursu "Przebojem Na Antenę"!

Jeżeli kochacie muzykę, a przede wszystkim nagrywacie i uważacie, że Wasze utwory zasługują na to, aby przedstawić je światu – to konkurs w sam raz dla Was!

Zapraszamy zespoły i solistów z Pomorza i Kujaw – pragniemy, abyście trafili "Przebojem na antenę" i to nie tylko naszą - Polskiego Radia PiK, ale również na anteny rozgłośni regionalnych w całym kraju.

Wygraj przebojem 10 tysięcy złotych a Twoją muzykę niech usłyszy cała Polska! Regionalne eliminacje ogólnopolskiego konkursu "Przebojem na antenę" w Polskim Radiu Pomorza i Kujaw.

Regionalne eliminacje do ogólnopolskiego konkursu "Przebojem na antenę" teraz także w Polskim Radiu PiK, w którym do 24 kwietnia br. czekamy na zgłoszenia wykonawców z Pomorza i Kujaw, którzy chcą wypłynąć na szerokie wody i w konkursowych zmaganiach zmierzyć się z najlepszymi muzykami i zespołami z całej Polski.

W puli nagród konkursu "Przebojem na antenę" - o którą 26 czerwca br. podczas finałowego koncertu w Hajnówce walczyć będzie 15 najlepszych zespołów i wykonawców z całego kraju – są m.in.: 10 tysięcy złotych w gotówce, wydanie płyty i możliwość nawiązania współpracy z Sony Music Poland!

Zgłoszenia do konkursu wysyłać można do 24 kwietnia br.
do skrzynki e-mail pod adresem muzyczna@radiopik.pl
(w tytule korespondencji proszę napisać "Przebojem na antenę")

lub pocztą na adres:

Polskiego Radia Pomorza i Kujaw
ul. Gdańska 48
85-006 Bydgoszcz

z dopiskiem "Przebojem na antenę".

Laureat, którego 15 maja br. wybierze radiowe jury, reprezentować będzie Polskie Radio PiK i województwo kujawsko-pomorskie w finale ogólnopolskiego konkursu "Przebojem na antenę", który odbędzie się 26 czerwca br. w Hajnówce. Tam o sławę i 10 tysięcy złotych walczyć będą najlepsi wykonawcy wybrani w eliminacjach regionalnych, prowadzonych przez 15 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Szczegóły i regulamin konkursu prezentujemy poniżej.