Wtorek, 01 grudnia 2020 r.   Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Polskie Radio PiK » Patronaty » WYDARZENIA
Ogłoszenie własne nadawcy
2020-06-19, 12:16 Marta Jagodzińska

Małyssak na świecie

Stowarzyszenie Małyssak ma zaszczyt zaprosić Rodziców na cykl bezpłatnych spotkań internetowych z serii „Małyssak na świecie”.

Małyssak na świecie to spotkania skierowane do rodzin. Celem spotkań jest integracja rodzin, kobiet, mam, zachęcanie ich do dzielenia się swoim doświadczeniem oraz przekazywanie wiedzy z zakresu radzenia sobie z wyzwaniami i problemami związanymi z pojawieniem się na świecie nowego członka rodziny jakim jest dziecko.
Do prowadzenia spotkań zapraszamy specjalistów z różnych dziedzin. Rodzicielstwo bliskości, chustonoszenie, relacje w rodzinie, rozwój psychofizyczny dziecka, laktacja, żywienie, nocne rodzicielstwo, opieka nad noworodkiem, mama w połogu i inne tematy będziemy brać na tapetę podczas naszych spotkań.

Webinary i warsztaty online w roku 2020 odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca oraz w dodatkowych terminach. Aktualne informacje o planowanych spotkaniach znajdują się na stronie projektu:

https://stowarzyszenie.malyssak.pl/online2020

Projekt realizowany jest w ramach dofinansowania ze środków budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok 2020 oraz dzięki darczyńcom, którzy przekazali datki bezpośrednio na konto Stowarzyszenia oraz w ramach Małossakowych zbiórek.

Patronat medialny nad projektem objęło Polskie Radio PIK oraz Portal Kujawsko-Pomorskich Mam Mamywsieci.