Niedziela, 20 października 2019 r.   Imieniny: Ireny, Kleopatry, Jana
Polskie Radio PiK » Patronaty » WYDARZENIA
2019-09-30, 14:15 Marta Jagodzińska

Cross Duathlon Budstol Invest i Cross Run Budstol Invest

Plakat Radio PiK
Plakat Radio PiK
Przed nami nieco chłodniejsze jesienno-zimowe dni. Nie muszą one jednak oznaczać rozbratu z aktywnym trybem życia. Wręcz przeciwnie! Organizatorzy zawodów CrossDuathlon Budstol Invest i Cross Run Budstol Invest wprowadzają nowe pozycje w kalendarzu imprez sportowych. Dnia 12.10.2019r. w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek zorganizowane zostaną zawody duathlonowe, w których uczestnicy najpierw zmierzą się z dystansem biegowym, następnie z etapem rowerowym, by ponownie wrócić na biegowe ścieżki. W zależności od stopnia zaawansowania przygotowane zostały różne dystanse, a także rywalizacje rodzin i sztafet. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę zawodów www.fb.com/cdbi19.
Dla osób, które mogłyby nie czuć się pewnie na myślęcińskich górkach na rowerze, przygotowana została biegowa alternatywa. Od 27.10.2019r. przez sześć kolejnych miesięcy biegacze będą mieli okazję sprawdzić się w cyklu comiesięcznych zawodów na dystansach 3, 5 i 10 km, a na koniec spotkać na uroczystej gali podsumowującej jesienno-zimowe zmagania. Tu również bardzo mile widziane będą dzieci, startujące w oddzielnej rywalizacji. Link do imprezy www.fb.com/crbi19. Gdybyście nadal nie byli pewni czy warto pojawić się we wskazanych terminach w Myślęcinku to dodamy tylko kilka szczegółów na temat tych wydarzeń.

Ambasadorem Cross Run Budstol Invest został kilkukrotny Mistrz Europy i kraju w biegach na dystansie średnim, Marcin Lewandowski. Na zawodników, którzy wystartują 12.10.2019r. czekać będą na starcie aktualny Wicemistrz Europy w duathlonie Marek Barczewski oraz świeżo upieczony Wicemistrz Polski Paweł Ochal. Dla uczestników oraz zwycięzców przygotowanych zostało mnóstwo atrakcyjnych nagród i niespodzianek, a wśród nich między innymi rower Trek Marlin 5! Za wszystkich śmiałków, którzy staną na linii startu mocno trzymamy kciuki! Powodzenia i do zobaczenia!