Niedziela, 25 sierpnia 2019 r.   Imieniny: Luizy, Ludwika, Józefa
Polskie Radio PiK » Patronaty » WYDARZENIA
2019-08-14, 11:11 Marta Jagodzińska

Motopiknik Country w Grabowcu

plakat ostateczny
plakat ostateczny
Trzy dni wspaniałej zabawy w stylu Country!

Zlot samochodów amerykańskich, terenowych, tuningowanych, starych klasyków, motocykli oraz rowerów customowych. Każdego dnia inne atrakcje!

W piątek zapraszamy posiadaczy samochodów amerykańskich, terenowych, tuningowanych, starych klasyków, motocykli i rowerów customowych do zgłaszania swojego udziału i przyjazdu na zlot - przewidziane są nagrody. Zapraszamy także wszystkich posiadaczy blaszanych samochodzików na pedały typu AZAK. Specjalnie dla Waszych dzieci zorganizujemy Wielki Wyścig AZAKów. Dzięki MOTO SKULL chętni będą mogli spróbować przejechać po stosunkowo prostej pętli enduro na motocyklach terenowych AJP. Zorganizowany będzie też pokaz motocrossowy. Po południu AMATORSKIE ZAWODY W CIĘCIU DREWNA PILARKAMI SPALINOWYMI - dla wszystkich chętnych. W piątek odbędzie się także PIERWSZY KUJAWSKO-POMORSKI WYŚCIG KOSIAREK DO TRAWY - zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się z własną kosiarką do udziału w wyścigu.

Sobota zacznie się od Parady do Torunia, gdzie odbędzie się krótka prezentacja pojazdów i uroczysty powrót ulicami Torunia na teren pikniku.

Niedziela to dzień pełen zabawy i odkrywania talentów. Wielki BIEG Z ŻONĄ na plecach - dla zwycięzcy atrakcyjna nagroda! Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w biegu.

Szczegółowy program na: https://www.facebook.com/events/361710281407600/