Czwartek, 20 czerwca 2019 r.   Imieniny: Diny, Bogny, Florentyny
Polskie Radio PiK » Patronaty

WYSTAWY I WYDARZENIA DŁUGOTERMINOWE

Złota Setka Pomorza i Kujaw 2019

Złota Setka Pomorza i Kujaw 2019
Złota Setka Pomorza i Kujaw 2019
Złota Setka Pomorza i Kujaw to prestiżowy ranking zarówno dla firm, jak miast i gmin.

Przedsiębiorstwa mające swoje siedziby w naszym regionie ocenimy pod kątem wyników finansowych, ale też innowacyjności. Natomiast spośród miast i gmin, które wypełnią ankietę zgłoszeniową, wybrane zostaną najlepsze inicjatywy w zakresie wsparcia lokalnego rozwoju gospodarczego. Za realizację odpowiedzialna jest specjalnie powołana kapituła tzw. sędziów kompetentnych. Jej zadaniem będzie również ocena firm w kategorii „Udany start w biznes”, jak i wybór najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw. W jej skład wejdą przedstawiciele Business Centre Club, Pracodawców Pomorza i Kujaw, Urzędu Marszałkowskiego, Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego i Gazety Pomorskiej.

Jeszcze można zgłaszać swoje przedsiębiorstwa do rankingu, ankieta znajduje się na stronie https://pomorska.pl/zlota-setka-2018-prezesie-prezydencie-burmistrzu-wojcie-czekamy-na-zgloszenia-formularze-zgloszeniowe/ar/13933471

Tak Brzmi Miasto: Inkubator

Tak Brzmi Miasto: Inkubator
Tak Brzmi Miasto: Inkubator
Rusza pierwszy inkubator kariery dla muzyków i menedżerów z województwa Kujawsko-Pomorskiego!

Już w marcu 2019 roku startuje toruńska część programu wsparcia kariery obiecujących muzyków, menedżerów i zespołów – Tak Brzmi Miasto: Inkubator. Ogólnopolski projekt to rodzaj "lotnej akademii biznesu muzycznego", która będzie odbywać się cyklicznie w 5 miastach Polski: Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi i Toruniu. Kuratorami projektu, pełniącymi rolę wykładowców i mentorów, są doświadczeni artyści i menadżerowie: Leszek Biolik, Daga Gregorowicz (Dagadana) Paweł Hordejuk (Happysad), Agata Trafalska (Kortez) oraz Bartosz Stawiarz (Wojtek Mazolewski Quintet).

Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego „GROTA”

Klub organizuje regularnie spotkania z historykami, specjalistami z zakresu okupacji i powojennego zniewolenia oraz twórcami filmowymi, czy świadkami historii. Jego intencją jest stworzenie platformy do dyskusji o zapomnianych, przemilczanych lub fałszowanych w latach totalitarnej propagandy faktach z dziejów historii Polski.

www.facebook.com/grot.bydgoszcz
www.klub-generalagrota.pl