Poniedziałek, 01 czerwca 2020 r.   Imieniny: Justyna, Anieli, Konrada / Dzień Dziecka
Polskie Radio PiK » Patronaty
Apartamentowiec

WYDARZENIA


Ogólnopolskie Spotkania Młodych Lednica 2000

Ogólnopolskie Spotkania Młodych LEDNICA 2000 każdego roku gromadzą kilkadziesiąt tysięcy młodych osób. W tym roku spotykamy się w nieco innej formie niż zwykle – zaprosimy uczestników na #Lednicawdomu. Połączymy się poprzez transmisję online, podczas której będziemy się modlić, śpiewać, wybierać Chrystusa i doświadczać wszystkich elementów Spotkania, które każdego roku gromadzą nas na Polach Lednickich. Pragniemy zachować entuzjazm i radość, jakie towarzyszą nam zawsze w pierwszą sobotę czerwca, a jednocześnie razem wypowiedzieć hasło tegorocznej Lednicy i słowa zawierzenia tak bardzo dziś aktualne – „Cały Twój”. To pierwsze spotkanie w Polsce, które z całym zaplanowanym programem zostaje przeniesione do Internetu! To pierwsze od 24 lat Spotkanie Lednickie, które przeżywać będziemy w domu! Zaproszeni są wszyscy: Młodzi, uczestnicy Lednicy Dziecka, Lednicy Seniora, Lednicy Motocyklisty!

Poetycki weekend w Krzywogońcu

Poetycyki weekend w Krzywogońcu 2020 2
Poetycyki weekend w Krzywogońcu 2020 2
Fundacja czAR(T) Krzywogońca zaprasza na weekend 20 - 21 czerwca w malownicze Bory Tucholskie na dwie wyjątkowe poetyckie imprezy:

Sobota, 20 czerwca - Świętojańskie Poezjowanie nad jeziorem (Finał II Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego Jednego Wiersza „Woda i ogień”, koncert Jaruha i VedaMira)

Niedziela 21 czerwca - Festyn Poetycki Leśnej Pszczoły (Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Złotą Pszczołę”, koncert Leepeck)