Wtorek, 22 września 2020 r.   Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND
Ogłoszenie własne nadawcy

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 22.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

Uwaga!

Przyszła pora na urlop, jednak... wrześniowe czwartki: 17 i 24 września od 22.03 do 23.00 zabrzmią „MUZYKĄ ROCKOWĄ na naszej antenie”... Nie będę przeszkadzać ale serdecznie zapraszam. Zanim zaśniemy, pohałasujemy! ;)

Adam Droździk