Niedziela, 23 września 2018 r.   Imieniny: Tekli, Bogusława, Linusa
Polskie Radio PiK » ROCK AROUND

Muzyka twarda jak skała!

Cotygodniowa dawka muzyki rockowej na antenie Polskiego Radia PiK. U nas przeszłość sąsiaduje z teraźniejszością i przyszłością gatunku. Czerpiemy z klasyki, nowości i zapowiedzi wydawnictw rockowych. Dzięki uprzejmości firm wydawniczych oraz partnerów audycji, zawartość muzyczna programu idzie w parze premierami a niekiedy nawet je wyprzedza. W audycji oprócz muzyki spotkać można ich twórców. Pojawiają się na łączach jak i w studiu Polskiego Radia PiK.

W ostatni czwartek miesiąca zaglądamy do ROCKOWEJ SKRZYNKI POCZTOWEJ, prezentując na naszej antenie, nadesłaną przez Was muzykę.

W czwartki, po godz. 19.00 - informujemy Was o rockowej aktywności koncertowej w kraju, w regionie - można otrzymać wejściówki, można wygrać płyty - te małe jak i te duże - zawsze jednak atrakcyjne.

W najbliższej audycji...

Nie przegap!
Nie przegap!
20 września - Rozsypały się nam nowe wydawnictwa niczym wrześniowe kasztany. Wśród tych, po które sięgniemy śmieją się do nas: JOE BONAMASSA i ANN WILSON (pamiętacie jeszcze grupę HEART?). Nową ofertą kuszą również MONSTER TRUCK i legendarny URIAH HEEP. Któż wie, co jeszcze może upaść pod nasze nogi...?! ;) Będziemy się uważnie rozglądać, a Wy uważnie nasłuchujcie :) Magazyn "ROCK AROUND".

Uwag! Będzie głośno! Do wysłuchania cotygodniowej dawki rockowego hałasu i odkurzania membran zaprasza Adam Droździk.