Poniedziałek, 14 października 2019 r.   Imieniny: Liwii, Kaliksta, Bernarda / Dzień Edukacji Narodowej
Polskie Radio PiK » Najnowsze wiadomości

Najnowsze wiadomości

2013-08-24, godz. 19:44 Olimpia Grudziądz - GKS Bełchatów 0:2 Drużyna z Grudziądza przegrała z GKS Bełchatów w zaskakujący sposób. Oba gole dla przeciwnika padły w doliczonym czasie gry! Minuta po minucie. » więcej 2013-08-24, godz. 18:16 Wizyta w Kruszwicy Ostatnie weekendy wakacji i pierwsze roku szkolnego to świetna okazja by poznawać swój region. Pogoda jest jeszcze sprzyjająca, a atrakcji i imprez nie brakuj ... » więcej 2013-08-24, godz. 17:39 Zawisza-Podbeskidzie 2:2 Zawisza Bydgoszcz remisuje u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Gospodarze prowadząc już dwiema bramkami, dopuścili do utraty prowadzenia starając się utrz ... » więcej 2013-08-24, godz. 16:00 Harmonijkowe warsztaty przy okazji festiwalu Harmonica Bridge 13. edycji festiwalu harmonijki ustnej Harmonica Bridge w Toruniu towarzyszą warsztaty gry na tym instrumencie. Chętnych, aby uczyć się od najlepszych nie bra ... » więcej 2013-08-24, godz. 15:41 Tragiczny finał poszukiwań starszej kobiety z Szabdy Policjanci z Bronicy wspólnie z mieszkańcami miejscowości Szabda i strażakami, prowadzili poszukiwania zaginionej 85-letniej kobiety. Finał tych poszukiwań ok ... » więcej 2013-08-24, godz. 15:15 Mateusz Polaczyk trzeci w zawodach Pucharu Świata Mateusz Polaczyk (Zawisza Bydgoszcz) zajął trzecie miejsce w K1 w zawodach Pucharu Świata w kajakarstwie górskim rozegranych w Bratysławie. Na czwartej pozycj ... » więcej 2013-08-24, godz. 12:30 W ostatnim tygodniu sierpnia ceny paliw nie wzrosną Ceny paliw na stacjach nie wzrosną pod koniec sierpnia - prognozuje e.petrol.pl. Według analityków BM Reflex w okresie wakacyjnym ceny paliw były niższe, niż ... » więcej 2013-08-24, godz. 12:24 Polacy podczas zagranicznych wyjazdów coraz chętniej korzystają z kart 125 mln euro wydali w II kwartale br. Polacy, robiąc zakupy za granicą - wynika z danych firmy Visa. To wzrost o 18 proc. w porównaniu z II kwartałem 2012. We ... » więcej 2013-08-24, godz. 12:23 MŚ w wioślarstwie - Witkowski: czwórka pływa szybko, stać ją na wiele Trener kadry wioślarek Marcin Witkowski na rozpoczynające się w niedzielę mistrzostwa świata zabrał do Korei Płd. tylko jedną, ale jak zaznaczył, bardzo mocną ... » więcej 2013-08-24, godz. 12:21 Prawie 13 tys. polonijnych dzieci na wakacjach w Polsce Blisko 13 tys. dzieci i młodzieży polonijnej wypoczywało w tym roku w Polsce, doskonaląc znajomość języka polskiego i pogłębiając wiedzę o Polsce. Wakacyjne p ... » więcej