Wtorek, 07 lipca 2020 r.   Imieniny: Cyryla, Estery, Metodego
Polskie Radio PiK » Sport
jazda
2020-02-29, 22:14 Bartosz Kustra, PAP

Sukcesy lekkoatletów z regionu w pierwszym dniu Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu

Polka Marika Popowicz-Drapała w biegu na 60 m podczas halowych mistrzostw Europy w lekkiej atletyce. Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski
Polka Marika Popowicz-Drapała w biegu na 60 m podczas halowych mistrzostw Europy w lekkiej atletyce. Fot. PAP/Bartłomiej Zborowski
Reprezentanci Zawiszy Bydgoszcz: Marika Popowicz-Drapała i Remigiusz Olszewski byli najlepsi w finałowych biegach sprinterskim na 60 metrów podczas pierwszego dnia lekkoatletycznych Halowych Mistrzostw Polski w Arenie Toruń. Najlepszy w skoku wzwyż był inowrocławianin Norbert Kobielski.
Wyniki sobotnich finałów halowych mistrzostw Polski w lekkoatletyce w Toruniu:

K O B I E T Y

60 m
1. Marika Popowicz-Drapała (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 7,29
2. Katarzyna Sokólska (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 7,30
3. Kamila Ciba (OŚ AZS Poznań) 7,40

1500 m
1. Beata Topka (ULKS Talex Borzytuchom) 4.24,14
2. Katarzyna Chryczyk (AZS AWF Kraków) 4.25,05
3. Aleksandra Płocińska (SRS Kondycja Piaseczno) 4.35,76

60 m ppł
1. Klaudia Siciarz (AZS AWF Kraków) 8,02
2. Karolina Kołeczek (AZS UMCS Lublin) 8,08
3. Klaudia Wojtunik (AZS Łódź) 8,31

trójskok
1. Adrianna Szóstak (OŚ AZS Poznań) 13,46
2. Agnieszka Bednarek (AZS Łódź) 12,61
3. Natalia Mach (AZS AWF Katowice) 12,41

tyczka
1. Agnieszka Koszuba (KL Gdynia) 4,30
2. Kamila Przybyła (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 4,20
3. Naama Berenstein (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) 4,10

kula
1. Maja Ślepowrońska (AZS AWF Warszawa) 16,64
2. Agnieszka Maluśkiewicz (OŚ AS Poznań) 15,54
3. Karolina Urban (AZS AWFiS Gdańsk) 15,18

pięciobój
1. Paulina Ligarska (SKLA Sopot) 4353 pkt
2. Patrycja Skórzewska (AZS AWF Wrocław) 4061
3. Izabela Mikołajczyk (Warszawianka) 4042

chód na 3 km
1. Agnieszka Ellward (WKS Flota Gdynia) 12.52,61
2. Katarzyna Zdziebło (LKS Stal Mielec) 12.56,51
3. Paulina Buziak (LKS Stal Mielec) 13.15,76

M Ę Ż C Z Y Ź N I

60 m
1. Remigiusz Olszewski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) 6,71
2. Karol Kwiatkowski (AZS AWF Katowice) 6,75
3. Dominik Kopeć (Agros Zamość) 6,76

1500 m
1. Adam Czerwiński (UKS Lider Siercza) 3.48,98
2. Artur Ostrowski (KB Sporting Międzyzdroje) 3.51,32
3. Andrzej Kowalczyk (ULKS Fajfer 2001 Łapanów) 3.51,74

wzwyż
1. Norbert Kobielski (MKS Inowrocław) 2,29
2. Sylwester Bednarek (RKS Łódź) 2,26
3. Bartłomiej Bedeniczuk (AZS AWF Biała Podlaska) 2,09

trójskok
1. Karol Hoffmann (AZS UMCS Lublin) 16,18
2. Krzysztof Uwijała (MKS Sambor Tczew) 15,41
3. Jakub Daroszewski (BKS Bydgoszcz) 15,28

chód 5 km
1. Dawid Tomala (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) 19.42,96
2. Rafał Augustyn (LKS Stal Mielec) 19.50,18
3. Łukasz Niedziałek (WLKS Nowe Iganie) 19.54,35
(PAP)

Sport

2020-06-21, godz. 18:56 Porażka na własnym boisku piłkarzy Elany W 27. kolejce piłkarskiej drugiej ligi, Elana Toruń przegrała u siebie z Górnikiem Polkowice 1:4. Rywale już w 33. minucie spotkania prowadzili 2:0, ale nadzi ... » więcej 2020-06-20, godz. 17:12 Zwycięstwo piłkarzy Olimpii Grudziądz w Niepołomicach W meczu 27. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz ppkonała na wyjeździe Puszczę Niepołomice 1:0. Jedynego gola w tym spotkaniu w 76. minucie s ... » więcej 2020-06-20, godz. 13:49 Finał Pucharu Polski nie dla bydgoskich piłkarek W meczu półfinałowym Pucharu Polski, piłkarki KKP Rem Marco Bydgoszcz przegrały w Łodzi z ubiegłorocznymi finalistkami - Czarnymi Sosnowiec 0:3. » więcej 2020-06-19, godz. 13:13 Koszykarz Anwilu, który lubi gotować i mógł zostać tenisistą stołowym - Krzysztof Sulima Dziś o swoim czasie pandemii opowiada koszykarz reprezentacji Polski, były gracz Polskiego Cukru Toruń, a od roku zawodnik Anwilu Włocławek, grający na pozycj ... » więcej 2020-06-18, godz. 16:40 Mecz grudziądzkich żużlowców z ROW-em Rybnik przełożony na wtorek W związku z niekorzystnymi prognozami pogody na piątkowe popołudnie władze PGE Ekstraligi zdecydowały się przełożyć żużlowe mecze na początek nowego tygodnia. ... » więcej 2020-06-17, godz. 23:03 Przegrana grudziądzkich piłkarzy na swoim boisku W meczu 26. kolejki piłkarskiej pierwszej ligi, Olimpia Grudziądz przegrała u siebie z Miedzią Legnica 1:2. » więcej 2020-06-17, godz. 19:02 Remis piłkarzy Elany z rezerwami Lecha W 26. kolejce piłkarskiej drugiej ligi, Elana Toruń zremisowała na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań 2:2. Rywale dwukrotnie obejmowali w tym spotkaniu prowad ... » więcej 2020-06-17, godz. 13:19 Znamy nowy terminarz żużlowej pierwszej ligi Żużlowcy z Torunia i Bydgoszczy nowy ligowy sezon zainaugurują w weekend 11/12 lipca. eWinner Apator Toruń w pierwszej kolejce zmierzy się na swoim torze ze S ... » więcej 2020-06-16, godz. 02:12 Porażka grudziądzkich żużlowców w Częstochowie W zaległym meczu pierwszej kolejki PGE Ekstraligi, żużlowcy Mr Garden GKM Grudziądz przegrali w Częstochowie z Eltrox Włókniarzem 37:53. Klasę pokazał Artiom ... » więcej 2020-06-15, godz. 10:51 Była koszykarka Artego ma ciekawe pomysły na to, co robić po sportowej karierze Dziś o swoim czasie pandemii opowie znana i lubiana w regionie i kraju koszykarka, Agnieszka Szott-Hejmej. Była zawodniczka Artego Bydgoszcz ma zamiar rozegra ... » więcej
1234567